Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 6°C

Alkoholová výzva na Facebooku zabíjí: Muž (†20) zemřel poté, co vypil dva půllitry ginu!

Autor: shp - 
17. února 2014
12:13

Hloupá alkoholová výzva, která se šíří Facebookem jako nebezpečný vir, si vyžádala ve Velké Británii již třetí oběť! Bradley Eames (20) se chtěl vytahovat a poté, co byl svým kamarádem nominován v nesmyslné soutěži, vypil rovnou dva půllitry plné džinu. A stálo ho to život!

Facebookem se šíří nová šílenost zvaná NekNominate. Úkolem každého, kdo je nominovaný, je během jedné minuty vypít na ex půllitr piva. Ten, kdo to nezvládne, nebo se odmítne hloupé výzvy účastnit, musí vyzyvateli koupit celou basu piva.

Šílenost, která se dostala i do České republiky, si ve Velké Británii vyžádala již třetí život. Vyzvaný Bradley Eames (20) prohlásil před svými kamarády: „Ukážu vám, kdo je boss!“

Namísto piva se do sebe ale rozhodl vyklopit hned dva půllitry ginu, což se rovná asi 37 panákům tohoto tvrdého alkoholu. Na videu, které zachycovalo jeho pijanské šílenství, po akci zvolá: „Takhle se pije!“

Po čtyřech dnech ho našli mrtvého

Jenže zanedlouho po »heroickém « výkonu se Bradleymu přitížilo a na Facebooku psal, jak je mu špatně. O čtyři dny později našli mladíka doma mrtvého.

boball ( 17. února 2014 21:45 )

COCOT

isabelafuentes ( 17. února 2014 19:52 )

No jo, když si někdo potřebuje pořád dokazovat, jaký je frajer a machr a "boss", tak tady to má. Opravdu hloupá věc, to by nenapadlo ani malé dítě. Je potřeba občas zapojit mozek a přemýšlet, a ne se zabít jen proto, abych byl "in". Tak snad to bude aspoň odstrašující příklad.

egyptanka ( 17. února 2014 16:06 )

Hloupá smrt. Lituji příbuzné.

anka ( 17. února 2014 15:16 )

FB pouzivaji vsichni, od mladych az po babicky a dedy. Jsou lidi, kteri ho nepotrebuji a tak na nem nejsou, jsou lidi, kterym slouzi skvele. V CR a od nas dal na vychod je FB dominatou predevsim mladych lidi....coz se zmeni az tahle generace doroste...

pepen ( 17. února 2014 15:14 )

Taky jsme se napili na diskotékách!!!!Ale dnešní mládež je úplně mimo-drogy-marihuana atd!!!PC-jim vygumoval mozek-neumí se bavit normálně!!!!!Bude to horší a horší!!!!!Mohou za to zákony u nás!!!!Měli by za tvrdé drogy dávat ty největší tresty!!!!Oni jim dávají ještě zdarma injekční stříkačky!!!!To mi rozum nebere!!!!Cukrovkáři si musí platit své nádobíčka!!!!Blbý národ!!!!! Stačí se podívat na Václavské náměstí podvečer-a vedle Muzea!!!!Katastrofa!!!!!Filmaři by to měli točit a denně to pouštět mladým!!!!!

Zobrazit celou diskusi