Vzácná fenka za 125 tisíc korun je zase doma: Byla vyhladovělá a vyděšená!

Devítiměsíční vzácná fenka Julinka  (Autor: Archiv Edity Jelínkové)
Autor: mok - 
12. února 2014
18:59

Majitelka vzácné fenky Cane Corso, která byla v neděli ukradena může slavit. Edita Jelínková má svého mazlíčka zase doma a to i díky Blesku, který o odcizení a štědrém nálezném informoval.

Fenka Julinka byla odcizena v neděli kolem půl desáté dopoledne, když byla na procházce se svou paničkou Editou Jelínkovou. „Myslím si, že ji zloději nalákali na návnadu a ukradli. Pes jim poté asi utekl, protože ho v lese našel svědek, který ho vzápětí předal mladíkovi ve věku kolem 25 let. Ten se vydával za majitele psa a ještě svědkovi, který ho dokáže popsat, poděkoval,“ svěřila se Edita Jelínková.

O tom, že majitelka svého mazlíčka chtěla opravdu zpátky svědčila štědrá odměna, kterou krátce po odcizení Julinky nabídla tomu, kdo ji najde. Jednalo se o neuvěřitelných 20 tisíc korun.

Zase doma

Teprve devítiměsíční Julinka je konečně doma. Podle majitelky ji našel hajný z nedalekých Omic a ohlásil to na policii, která zavolala zoufalé Editě Jelínkové. „Policie mi tu zprávu volala dvacet minut poté, co jsem se od hájenky v Omicích vrátila ze skoro dvouhodinového pátrání po Julince. Při hledání jsem tam s autem zapadla do bláta,“ řekla serveru AHA!.

Ačkoliv byla Julinka čistá, podle majitelky byla vyhladovělá a vyděšená. „Když jsem ji dovezla domů, sežrala misku granulí a teď jen leží na pohovce,“ dodala chovatelka. Fenka je ale naštěstí v pořádku a hajný si tak přišel na pořádný balík peněz.

satanklaus ( 15. února 2014 22:48 )

Proč tě to tak bere? Nesnažíš se tu náhodou shodit konkurenci?

satanklaus ( 15. února 2014 22:47 )

S tím se jdi bodnout. Jde o městské vyhlášky co se město od města liší a navíc na volnou přírodu za hranicí města/obce se to nevztahuje.

satanklaus ( 15. února 2014 22:44 )

Jenom tady prezentuješ vlastní neznalost Vzhledově tato devítiměsíční fena plně odpovídá štěněti Cane Corso toho věku. Plavomodré zbarvení s tmavou maskou je u tohoto plemene skutečně vzácné. Pokud to chceš vyvrátit, dej odkaz na chovatele stejně zbarvených psů této rasy.

skorpio68 ( 13. února 2014 23:36 )

prý na vodítko není zvyklá,podle vyhlášky má být pes na veřejných prostorách na vodítku,v místě pro volný pohyb by měl mít košík-tak to říká vyhláška

skorpio68 ( 13. února 2014 23:35 )

CC už není rarita,a CHS této paní je slabší průměr

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud