Kůň se bál bouřky, a tak skončil uvnitř domku: Teď tam žije napořád!

Autor: shp - 
17. 2. 2014
14:33

Oblohu protínaly blesky, hromy burácely a nebohý koník Nasar (3) se velmi bál. Bouře, která se loni přehnala německým Holtem, mu navíc poničila stáj. Jeho dobrotivá majitelka si ho proto vzala k sobě domů. A koně ze svého přístřešku už nedostala!

I takové velké zvíře jako je kůň může mít pořádně nahnáno. Své o tom ví lékařka Stephanie Arndt, které do svého domku vzala hřebce Nasara, když se bál venku zuřící bouře.

Jenže Nasarovi se v teple pod střechou zalíbilo a dům již nechtěl opustit. A protože je Stephanie až příliš dobrosrdečná, koně již ven nevyhnala. Společně tak žijí pod jednou střechou, což je někdy kvůli Nasarově velikosti problém.

Občas něco shodí, jindy zase sežere. Stephanie ho má však tak ráda, že je s ním připravena žít i nadále. A to i přesto, že po něm musí uklízet koblihy. No to je ale konina!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

axana ( 17. února 2014 19:47 )

Kdoví jak to bylo. To, že se kůň bál bouřky, je skutečně možný. No a pisálkové Plesku z toho udělali, že je v domě už napořád. A i kdyby, co je vám všem do toho?! Lepší hodný zvíře v obýváku, než nějakej tlustej smradlavej, nerudnej, věčně ožralej chlap. To je snad jasný.

naidka ( 17. února 2014 17:04 )

Plesku, větší koninu jste sem dát už ani nemohli.

sores ( 17. února 2014 16:41 )

 No to je hnus mít kobylu v obýváku, ta Dr. nemůže být úplně normální, ona poslouchá zvíře místo aby to bylo obráceně. Je to zvrácenost,brr.

black7011 ( 17. února 2014 15:03 )

Měla si pořídit krávu, necítila by se tak opuštěně!

marie60 ( 17. února 2014 14:44 )

Nespává s ní i v pelechu ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa