Peklo na zemi: Matka s osmi dětmi zahynula při děsivém požáru!

30. 1. 2014
22:22

Tragédie otřásla dnes ráno americkým státem Kentucky. V městečku Greenville totiž začal hořet rodinný dům s jedenácti obyvateli. Zachránili se pouze dva - matka s osmi dětmi zůstala uvnitř. Na spáleništi zatím našli ostatky šesti obětí.

Matka a osm dětí zahynuly dnes časně ráno při požáru domu v městečku Greenville v odlehlé části amerického státu Kentucky. Otci a jednomu dítěti se podařilo z hořícího domu dostat.

Zástupce policie Stu Recke novinářům řekl, že v domě žilo jedenáct lidí - manželský pár a devět dětí. Požár propukl asi ve dvě hodiny ráno. Z hořícího domu se podařilo uniknout šestatřicetiletému Chadu Watsonovi a jedenáctiletému dítěti. Oba jsou nyní hospitalizováni v Nashvillu.

Watson hasičům řekl, že v domě zůstal zbytek rodiny, tedy jeho žena a osm dětí uvedla místní televize WDRB. Policista Recke řekl, že zatím byly na spáleništi objeveny ostatky šesti obětí. Neoznámil jejich přesný věk, ale naznačil, že mezi oběťmi byli teenageři i batole.

Podle sousedky Laury Bennett žilo v domě devět dětí ve věku od čtyř do patnácti let, sdělila americké stanici NBC. Domnívá se, že rodina možná používala přímotopy - teplota totiž v noci klesla k jednomu stupni, ačkoliv jsou v této oblasti zvyklí na 35 stupňů i v lednu. Harold McElvain, bývalý šerif, jenž bydlí přímo naproti, řekl, že Watsonovi byli velmi milá mladá rodina. "Každý ty děti miloval," dodal.

Vyšetřovatelé příčinu požáru ještě nezjistili. Podle Reckeho se ale nedomnívají, že by oheň byl založen úmyslně. Za uplynulý rok je to v Kentucky již třetí požár, při němž zahynulo víc než pět lidí. Loni v lednu v Pikeville uhořely čtyři malé děti a jejich otec. V březnu zase při požáru v Gray zahynul mladý manželský pár a jejich pět dětí.

davejpozor ( 31. ledna 2014 01:03 )

Otvore, USA pouziva stupne Fahrenheita ne?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa