Úterý 28. května 2024
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Oblačno, bouřka 21°C

Karl von Bahnhof? Do Jihlavy přijel vlakem pes. Hledá se jeho majitel

Autor: Jiří Čada - 
29. ledna 2014
15:53

Záhada! Na hlavní železniční nádraží do Jihlavy přicestoval před několika dny více než kuriózní „černý“ pasažér. Z vlakové soupravy tam na nástupiště nečekaně vystoupil tmavý asi dvouletý pitbull, bez svého pána.

Nikdo netuší, kde pes do vlaku nastoupil! Bezradně pobíhající opuštěné zvíře, museli nakonec odchytit přivolaní strážníci.

„Přestože se jedná o agresivního, necvičeného psa, dostal okamžitě jméno Karl von Banhof po dnes už legendárním psu lékaře z filmu Vesničko má středisková,“ představil Blesku nový přírůstek jihlavského útulku jeho vedoucí Aleš Toman.

Video Do Jihlavy přijel vlakem pes. Hledá se jeho majitel - Blesk - Jiří Čada
Video se připravuje ...

To už se Karl von Banhof zakousl do vodítka a zuřivě cloumal s vedoucím útulku na jeho druhém konci. „Tohle zvíře se pro svoji agresivitu vůbec nehodí k případné adopci. Zjistili jsme, že přijel vlakem od Slavonic a tak se snažíme najít jeho původního majitele,“ líčil zadýchaně Toman, který doufá, že mladý pitbull svému majiteli utekl.

„Ten pes nereaguje na základní povely. Pro tyto případy, máme v každé směně, vyškolené strážníky, kteří takovéhle „potížisty“ odchytávají,“ vysvětlil šéf jihlavských strážníků Jan Frenc.

obluda.pb ( 29. ledna 2014 23:44 )

obluda.pb ( 29. ledna 2014 23:44 )

obluda.pb ( 29. ledna 2014 23:44 )

Mám stejného trotla, je mu devět let a podobným "agresivním útočením" tráví veškerý čas na procházkách. Hned jak se vyleje a vysype, brutálně napadne vodítko a cloumá se mnou do té doby než začnu vřískat.Pokud nejste majitel-debil, tak to jsou absolutní zlatíčka. Takže to chce používat mozek a nevyrábět senzace za každou cenu,vážení rádobynovináři...

uzjsemtudlouho ( 29. ledna 2014 22:31 )

uzjsemtudlouho ( 29. ledna 2014 22:31 )

Za tento článek by autor skutečně zasloužil pár facek Agresivního psa si vyloženě vymyslel V reportáži v TV nebylo o agresivitě psa ani slovo. Na videu také nepozoruji žádné agresivní chování. Jde zkrátka o mladého psa, který si tímto způsobem hraje a svojí radost ze hry dává nepřehlédnutelně najevo pohyby svého ocasu, které by při agresivitě vypadaly zcela jinak.

Zobrazit celou diskusi