Plýtvání penězi v Soči: Dva záchody v jedné kóji!

Biatlonisté v Soči dostanou zřejmě unikátní možnost se intimně poznat už před závodem.
Autor: lvi - 
21. 1. 2014
10:12

Biatlonové centrum v Soči disponuje zřejmě světovou raritou. Alespoň co se týče sociálního zázemí. V jedné kóji se nacházejí až dvě toalety.

Na jednu z prvních olympijských anomálií upozornil na svém twitterovém profilu reportér BBC Steve Rosenberg. Ten zveřejnil fotografii, kterou pořídil během reportáže z právě dokončeného biatlonového a běžkařského centra, na níž zachytil dvě toalety v jednotlivých kójích. Musel přitom čelit dotazům ostatních novinářů a kamarádů, zdali se nejedná o vtip za asistence grafického programu.

Bizarní nález v šatnách biatlonistů rozhodně nezůstane bez povšimnutí. V rámci kolaudace bude určitě úředníky zajímat využití zmíněné rarity v praxi. Výstavba celého areálu se totiž vyšplhala na závratných 30 milionů liber.

Na druhou stranu budou mít sportovci možnost poznat se trochu blíže už před samotným závodem.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

girasole. ( 21. ledna 2014 16:37 )

diskutujici ( 21. ledna 2014 14:27 )

Tak nevim, ale jak jsem byl na PS ve Zvolenu, tak tam to v kasarnach bylo taky. Po obede clovek aspon hezky pokecal.

zaviracispendlik ( 21. ledna 2014 13:56 )

když jsem v restauraci, tak se to často stává, asi si to nestihnout říct u stolu a tak si v kabince to dokecnout Jedna kravka od manželova kamaráda, kterou znám, tak to taky dělá, jednou se mi dobývala do kabinky. Naštěstí není lesba, ale jenom trhlá

agent007 ( 21. ledna 2014 13:40 )

Ruská inteligence.

poletucha ( 21. ledna 2014 13:28 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa