Panelákový byt, který vypadá jako ze zámku: Prodali ho za den! Známe cenu

Autor: Tomáš Koníček - 
18. ledna 2014
05:00

Je to sídlištní byt, ale je jako z pohádky. Nikdo, ani sousedé, pořádně nezná majitelku. Žena, snad z Ruska, prodává nyní tento byteček, jehož interiér připomíná zámek. A už má zájemce.

Látkové tapety na zdech, zlatý lustr, barokní sofa nebo historické obrazy. Tohle všechno nastěhovala žena do obyčejného 3+kk na pražském Jižním městě. Blesk se k němu včera vydal. Pro sousedy je majitelka »Paní tajemná«. Vědí jen, že se jmenuje Diana Sagidova.

„Je to paní středního věku. Přistěhovala se asi před rokem, ale prakticky s nikým se tu nebaví. Nic moc o ní nevím,“ řekla její sousedka. „Pamatuju si, jak ten nábytek stěhovali po schodech. Ale že to má až takhle udělané, to tu nikdo netušil,“ říkala překvapeně paní, která bydlí o patro výš, když se koukala na fotografie z bytu.

Cena 3,4 miliony

Podle další sousedky je majitelka často v zahraničí. „Moc ji na chodbě nepotkáváme. A nikdo jiný tam s ní nebydlí,“ všimla si sousedka.

Byt, který si žena netradičně vybavila, má dispozice 3+1 a je velký 81 m2. K mání je za 3 399 000 korun. „Byt se prodává bez zařízení. Některé věci by ale byla majitelka ochotna nechat. Ale to je na dohodě,“ řekla realitní makléřka. Jak Blesk včera zjistil, první zájemce už složil zálohu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

jana52 ( 19. ledna 2014 22:54 )

doktorka6 ( 19. ledna 2014 22:29 )

Jé, ona Nora Mojsejevová, přenechala k prodeji kamarádce byt? To je for, stejný nevkus ...Třeba jí tím vyplatí z vazby...

krab ( 19. ledna 2014 15:56 )

kyselé

hardykv ( 19. ledna 2014 14:31 )

Takovej sem vyděl.Jen ve Varech jich je několik,a né všechny patří rusákům!

jana52 ( 19. ledna 2014 13:52 )

ty komouši, zahraniční pomoc nebyla, páč ji ta tvoje milovaná strana odmítla.... kdyby to neudělali, tak jsem dneska na úrovni Němců, tak jdi plakat na Kubu, tak si užiješ.... taky postavili nemocnice, školy a družstva a je jim to přesně k prdu

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud