Nové studio i moderátoři! Losování Sportky dostane novou tvář

Možná už příští losování sportky proběhne v nových kulisách a s novými tvářemi.
Autor: lbp - 
8. 1. 2014
21:48

Losování výherních čísel Sportky a dalších sázkových her projde v nejbližších dnech radikální proměnou! Sazka již má nachystáno zbrusu nové studio, které prý svým supermoderní vybavením může konkurovat vysílacím prostorám celoplošných televizí!

A k novému studiu vybral největší provozovatel číselných loterií v zemi také nové moderátory, které ofi ciálně představí už dnes. Podle informací Blesku by jimi mohli být moderátor Snídaně s Novou Tomáš Matuška (37) a Romana Goščíková (31) alias recepční Helena ze seriálu Ošklivka Katka.

Zda a jak bude Sazka využívat také služeb stávajících moderátorů Oldřicha Burdy (43) a Vladimíra Vlacha (51), kteří losováním prováděli 18 let, zatím není zřejmé.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

1912 ( 9. ledna 2014 07:55 )

 BUDE PŘÍMÍ PŘENOS?? NEBO ZE ZÁZNAMU ??PAK JE TO O NIČEM KDYŽ POSTAVÍ MLADÉ ABY TÍM ODPOUTALI POZORNOST JAKÝ JE TO PODVOD

Zobrazit celou diskusi
Další videa