Silvestr v TV: Všechnopárty Karla Šípa porazila ostatní programy

Šípova Všechnoparty u diváku na Silvestra zabodovala ze všech pořadů nejvíc  (Autor: Archiv Blesku)
Autor: geo, ČTK - 
1. ledna 2014
13:44

Silvestrovskému vysílání kraloval program veřejnoprávní televize. Nejúspěšnějším pořadem byla Všechnopárty Karla Šípa, který k obrazovkám přilákala celou třetinu všech diváků. Komerčním televizím se nedařilo.

Všechnopárty zvítězila na silvestrovský večer stejně jako minulý rok. Dařilo se i ostatním pořadům České televize, Zázrakům přírody a Kouzelnému Silvestru.

Naopak komerční televize zápas o diváka prohrávali. Nejvíce zabodovaly Silvestrovské televizní noviny TV Nova, které v absolutních číslech byly nejsledovanějším programem.  Silvestr 2013 na TV Nova měl ale méně diváků, než repríza Silvestra 2012 vysílaná po půlnoci...

Veřejnoprávní ČT  porazila ostatní kanály i o Vánocích. Nové pohádky České televize Duch nad Zlato a Sněžný drak ve sledovanosti porazily dokonce i klasickou Popelku.

uzjsemtudlouho ( 1. ledna 2014 17:38 )

My jsme se jako vždy bavili v kruhu rodiny a přátel. Televize běžela spíše jako kulisa, nikdo si jí příliš nevšímal ale nešlo si nevšimnout na ČT1 opět velice mizerného playbacku zatímco jinde se jelo naživo.

wolf66 ( 1. ledna 2014 16:19 )

Jako vždy téměř nic nového,nevím zač berou prachy kejklíři zas..ý.Jen sestřih starého pořadu.Lepší pořad mělo Slovensko a satelit.

neslevap ( 1. ledna 2014 15:43 )

...televize prohrávali...ten češtin má obtížná pravopys!

horstfuxteleshop ( 1. ledna 2014 15:32 )

a haidy jankú byla nádherně mr.d.avá, vocas mi stál v jednom kuse

olelain ( 1. ledna 2014 15:22 )

Báječný pořad byl na tv Barandov. Humoru bylo hodně a moderně odvysílaná dechovka - konečně něco co se dalo poslouchat.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud