TOP výroky politiků za rok 2013: Hitem je Rusnokova hláška „Ty vole, teď zase umřel Mandela…“

Premiér Rusnok není jediným politikem, kterého zradily zapnuté mikrofony.  (Autor: Archiv Blesku, ČTK)
Autor: lvi - 
31. prosince 2013
17:15

Ani politici nešetřili naše bránice v uplynulém roce. Otázkou zůstává, zda jsou jejich „přešlapy“ k smíchu nebo pláči. To už ponecháme laskavému čtenáři.

Premiér Jiří Rusnok ke své případné účasti na pohřbu Nelsona Mandely: „Ty vole, teď zase umřel Mandela. Teď já mám ještě nějakej oběd, pak máme večeři, takže já, vole, jsem ve strachu, že budu muset ještě jet tam. Vůbec se mi tam nechce. Vůbec. Devatenáctýho mám zase Brusel. A to, vole, ještě nevim, dyť to je dálka jako prase."

Marek Benda (ODS): „Ta vláda není ani vládou úředníků, ani vládou odborníků, krizových manažerů možná jenom v tom, že občas dokážou vyvolat někdy nějakou krizi. Ale rozhodně ne v tom, že by krizi dokázala řešit."

Poslanec ODS Pavel Bém: „Kurva fix při mém modrém ptáku – nezlobte se, já tady nepoužívám sprostá slova, já cituji klasika."

Poslanec Lubomír Zaorálek (ČSSD): „Celá parta pana soudce Berky, která je teď nevinná, to abych se bál, že teď budu já napaden, že tady o někom, kdo je nevinný, mluvím o něm jako o zločinci, ale já si to dovolím, když mně někdo dá trošku vody, jestli bych mohl poprosit. Honza (Hamáček) neví, jak to učinit, ale hoď po mně třeba flašku."

Poslanec Miroslav Kalousek (TOP 09): „Buď chcete šetřit a pak zvednete ruku pro nižší výdaje. Anebo chcete utrácet ve prospěch organizovaných menšin, ať už se jmenují Agrofert nebo Čapí hnízdo, to je jedno."

Senátor ODS Jaroslav Kubera: „Kdyby hackeři napadli ASPI, tak se republika do týdne zhroutí. Protože tady není nikdo schopen, aby v papírové formě se dopídil, co vlastně v tuto vteřinu platí. Protože to platí dneska, a zítra už to platit nebude."

„Po diskusi jsem nabyl dojmu, že i pobyt v tomto sále je životu nebezpečný, protože mi chcíply poslední tři spermie, které mám, naštěstí už je příliš nepotřebuji, jako mnozí z vás, kteří tady sedíte."

Poslanec KSČM Jiří Dolejš: „Tento rozpočet není rozpočtem ani minulé vlády, ani budoucí vlády. Je to tak trošku dítě bez rodičů, protože vláda v demisi provedla jenom určitou korekci, která vychází z aktuálních ekonomických údajů."

Senátor Tomáš Jirsa (ODS): „Poslanecká sněmovna nás dostává do situace, kdy jsme postaveni před to, jestli zmařit nějaké dobro, které zákon přináší, anebo pro něj hlasovat s vědomím, že je plný chyb. Zamysleme se nad návrhem, když už máme iniciativu zákonných opatření, že bychom trvale zrušili Poslaneckou sněmovnu, aby nás netrápila podobnými situacemi."

Premiér Jiří Rusnok: „ neříkám, že nejsou rezervy, jsou obrovské rezervy, vyžadují systémové změny. Změny zákonů. Jiného uspořádání. To všechno je pravda. Ale rezervy v běžných agendách, které vedou k destrukci těch agend, to není žádné šetření. To je prostě nesmysl."

Poslanec Karel Schwarzenberg (TOP 09): „Opravdu je mi hádankou, pane premiére, proč takhle renomovaný ekonom převezme roli prázdným titulem načančaného mluvčího pana prezidenta."evelajn3 ( 2. ledna 2014 07:49 )

starypes ( 1. ledna 2014 17:02 )

brugal ( 1. ledna 2014 13:04 )

Jenže ty jsi úchyl - něco jiného je jak se baví politici o státní záležitosti a něco jiného je rozhovor mezi milenci. Fakt tě zajímá šmírování mileneckých párů? Možná by nebylo špatné svěřit se odborníkovi.

krllo ( 1. ledna 2014 11:29 )

Toho Rusnoka jen trapně nafukují. Vedl soukromý rozhovor a jak v něm mluví je jeho věc. Zajímavější by bylo vědět co Karel009 říká té své mladá samici Janičce.

zadnice ( 1. ledna 2014 10:25 )

Úroveň "našich" politiků a posra.nců je naprosto, ale naprosto zřejmá a podle toho totu tak vypadá!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud