Dálnice D1 ve směru na Prahu byla uzavřená: Při nehodě tu začalo hořet auto

Ilustrační foto
Autor: ČTK, lm - 
26. 12. 2013
21:47

Dálnici D1 na 32. kilometru ve směru na Prahu uzavřela nehoda dvou osobních aut, z nichž jedno začalo hořet. Při nehodě byli zraněni dva lidé.

Dálnici D1 na 32. kilometru ve směru na Prahu dnes večer uzavřela na dvě hodiny nehoda dvou osobních aut, z nichž jedno začalo hořet. Při nehodě byli zraněni dva lidé. Dálnice byla zcela zprůjezdněná zhruba ve 21:30. ČTK o tom informovala mluvčí středočeské policie Štěpánka Zatloukalová a Národní dopravní informační centrum.

Nehoda se stala krátce po 19:30. Dálnice byla uzavřena. Policisté podle Zatloukalovo odkláněli dopravu na 34. kilometru, kde řidiči sjížděli z dálnice na objízdnou trasu.

Podle mluvčí středočeských hasičů Lenky Kostkové k požáru vyjely dvě hasičské jednotky, které oheň uhasily v 19:50. Hasiči museli zasahovat v dýchací technice. "Dvě osoby jsou v péči zdravotníků," dodala Kostková.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa