To musíte vidět! Chlapec s Downovým syndromem se právě dozví, že ho vzali na univerzitu

Reakce postiženého chlapce, který se právě dověděl, že ho vzali na univerzitu, vás dojme
Autor: šim - 
20. 12. 2013
07:13

Toto video vám rozzáří den! 20letý Američan Rion Holcombe se narodil s Downovým syndromem. I přes toto postižení dokázal úspěšně složit přijímací zkoušky na vysokou školu. Podívejte se na jeho reakci, když se o přijetí dověděl.

Video, které natočila Rionova matka, se okamžitě stalo hitem internetu. Rion dostal před dvěma týdny oznámení, že byl přijat ke studiu na Clemsonské univerzitě v Jižní Karolíně, která zřídila speciální studijní program pro postižené studenty.

"Jednoho den 20letý chlapec dostal v poště důležité psaní. A jeho sen se stal skutečností. Dostal šanci studovat na vysoké škole," napsala k videu jeho matka Susan. Podívejte se, jak vypadá ta nejčistší lidská radost....


Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

alna ( 11. února 2014 21:27 )

 to co pišete hnus ,nikdo nevi co jej potka .......

kobyla1 ( 20. prosince 2013 15:07 )

kobyla1 ( 20. prosince 2013 15:07 )

Občas zkus použít mozek jestli nějaký máš.

krejzinka ( 20. prosince 2013 12:04 )

Ale proboha, jak jste přišli na to že si to neumí přečíst??? Třeba tomu nemohl jen uvěřit a potřeboval to slyšet i od někoho druhého! -_-" Někteří z jednoho videa dokáží vyčíst celý jeho život a okamžitě ho odsoudit, nejlépe se mu posmívat... vy jste fakt ubožáci s valstními mindáky, tak si to aspoň takto kompenzujete, co?

krejzinka ( 20. prosince 2013 12:00 )

Nevím co měl, neptala jsem se ho...

Zobrazit celou diskusi
Další videa