Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno, déšť 22°C

Brutální vražda taxikáře Ivana V. (†47): Popravili ho gymnazisti?

Co mají mladíci společného s vraždou taxikáře?
Co mají mladíci společného s vraždou taxikáře?  (Autor: archiv Blesku)
Autor: so, lvi - 
17. prosince 2013
15:45

V policejní cele už druhý den vyšetřování skončili studenti gymnázia Andrej P. (17), Alexander M. (17) a jejich kamarád ze stavební průmyslovky v Liptovském Mikuláši Ondrej D. (18). Právě zmíněné mladíky označili policisté jako nejpravděpodobnější pachatele brutální popravy řidiče taxislužby.

Podle svědků dva z nich měli nasednout na vlakovém nádraží v „Mikuláši“ do Ivanova taxíku. Taxikáře pak našli mrtvého v noci ze soboty na neděli v chatové oblasti Dúbrava.

O loupež se nejednalo

Taxikářovo auto stálo křížem přes příjezdovou cestu. „Byl nalezen ve voze Škoda Octavia a měl bodnořezná poranění,“ uvedla policejní mluvčí. Taxikář měl u sebe peněženku i mobil, což vylučuje loupeřný motiv a na taxametru svítila suma odpovídající vzdálenosti z nádraží v Lipt. Mikuláši za obec Dúbrava. Motiv zločinu je proto nejasný, stejně jako to, jak se pachatelé vrátili zpět do města.

Byli posedlí ďáblem?

Tři podezřelí studenti se na sociálních sítích prezentují se zbraněmi v rukou. Alexander má svou internetovou stránku plnou kreseb se symboly smrti nebo ďábla.

Zavražděný Ivan byl rozvedený a měl dospělé dítě. Jezdil v autě, které koupil teprve před pár týdny a dokonce kvůli němu prodal svůj dům. Jeho matka, se kterou bydlel, se po oznámení o jeho vraždě zhroutila a skončila v nemocnici.

ready ( 18. prosince 2013 21:12 )

inspirace mozna i od raperů s přezdívkami Hrobka, Pitva a Řezník. Za osvobození raperů překvapivě nebojovala jen obhajoba, ale i státní zástupce. Propagace nasili pred mladezi je odsouhlasena i soudem

bravotango ( 17. prosince 2013 23:41 )

Poprava, někdy označovaná též obecnějším výrazem exekuce, je akt vykonání trestu smrti. ......... Vraždou rozumí zločin spáchaný člověkem na jiné lidské bytosti, jenž způsobí smrt bez právního ospravedlnění......aučte se výzam slov magori

gogo ( 17. prosince 2013 21:49 )

Toto byla vražda a ne poprava. POPRAVIT se může jen na základě soudního rozhodnutí. Neboli "po právu". Nazývejme věci pravými věcmi. Neříkejme tunelovat, ale krást atd.

podplachetkouosoba ( 17. prosince 2013 21:16 )

sovětskou ruletu?

stanislavpolacek ( 17. prosince 2013 20:14 )

hofihoanalniotvor:ta visici postava nalevo je vrahkramny??? NE TO JSI TY BLBE!!!!!!

Zobrazit celou diskusi