Seznamte se, nejsilnější pivo v Česku! Tenhle cloumák nesmíš nikdy pít sám

Autor: Václav Suchan - 
8. 12. 2013
08:00

Jedenáctistupňovým pivem? Nebo radši říznou dvanáctkou? Kdepak, my si na zdraví připijeme rovnou třiatřicetistupňovým pivem. Tenhle supercloumák, nejsilnější pivo v Česku, se vaří v Praze U Medvídků.

Vstupujeme do restaurační varny, kde hosté sedí u stolů a vidí, jak se vyrábí to, co právě pijí.

Mnozí mají na stole vyhlášenou místní specialitu, třiatřicítku X-Beer 33, nejsilnější pivo v Česku. Je to taková síla, že by tenhle lomcovák neměl nikdo pít sám, uvádí se na vinětě lahvového X-Beeru.

Sládek Ladislav Veselý nás provází svým voňavým, bublajícím, kvasícím a zrajícím královstvím. Na závěr technologické přednášky přináší dvě třetinky piva X-Beer. 

Video Takhle se vaří supercloumák! Třiatřicetistupňové pivo je nejsilnější v Česku - Blesk - Václav Suchan

Na ex

„Ne abyste to vypil na ex, pomalu, vychutnávat, ne jako někteří naši hosté z Ruska, co to pijí z půllitrů, ti mají asi z domova dobrý trénink,“ usmívá se sympatický sládek.

Opatrně piju. Těžko popsat: sladké i trochu hořké, nepatrně kyselé, velmi hutné, zvláštní chuť, něco jako švestky a rozinky. Až moc dobré.

Pokud vám tedy nezkazí chuť cena třetinky za 102 korun. Pět třetinek a slabší povaha je prý pod stolem. Pro dnešek to ale nebudeme testovat a zůstaneme u jednoho. Na zdraví!

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

strnad86 ( 9. prosince 2013 11:36 )

Ahoj , už máte dárky na Vánoce? Portál www.AkceZ.cz Vám jako 1. v ČR vrátí peníze nejen za nákup v e-shopech, ale i za platbu pojištění či půjčku. Podívejte se!

valdom_hayzle ( 8. prosince 2013 14:35 )

Čerte, já pil poctivá piva když sis ještě hrál v uhláku na horníka, tak teď vyhul. Nojo, je to boom, v každé nevyužité kočárkárně začít vařit pivo, a určitě jsi taky jeden z těch pivofilů, co nedá na piva sta chutí dopustit. Ty jsi jeden z těch pivních všeználků, a přesně tvoje huba by spolkla s rozkoší i to rozpuštěné hovno, kdyby bylo třeba s mátou

negomba ( 8. prosince 2013 11:36 )

To je tedy síla pivo, chtěla bych ho ochutnat.

e.44 ( 8. prosince 2013 11:30 )

Tak si naser Na rozdíl od ostatních experimentů - tohle je skutečně pivo a výborný Měla jsem už i Armageddon a Snake Venom, fakt síla, skvělá zajímavá chuť ale už to s pivem nemá moc společnýho. X-BEER 33 stále chutná jako pivo, skvělý pivo

cert ( 8. prosince 2013 10:45 )

Zjisti si něco o pivu a zkus i jiná piva než europiva standardizovaných chutí uvařená přes noc. Možná prohlédneš a nebudeš pak ze sebe dělat na internetu idiota. ;-)

Zobrazit celou diskusi
Další videa