Absolutní hnus: Opilec v autobuse zbil a zkopal ženu do bezvědomí!

Nikomu nic neudělala, v autobuse v poklidu cestovala, ale přesto se stala terčem posměchu opilců, kteří do londýnského dopravního prostředku přistoupili a začali ji obtěžovat! Jeden z nich ženu nakonec začal tahat za vlasy, bít ji, až ji nakonec zkopal do bezvědomí.
Muž by nikdy neměl uhodit ženu. V londýnském autobuse se však nevinná žena stala obětí posměchu gangu mladých opilců, kteří si ji bezdůvodně začali dobírat.
Jeden z alkoholem posilněných mladíků ji poté začal tahat za vlasy, což jeho kumpánům přišlo nadmíru zábavné. Žena s rezavými vlasy se po chvíli začala sama bránit, protože jí na pomoc nikdo nepřišel. To ale útočníka rozzuřilo ještě více.
Po kopanci ztratila vědomí
Nebohou ženu začal bít pěstmi, až jí ve finále uštědřil takový kopanec, že žena v autobuse spadla na zem, uhodila se do hlavy a ztratila vědomí. Londýnská policie je násilnou událostí v hromadné dopravě zaskočena a dělá vše, aby pachatele našla.
Když je něco černý, tak to vždycky stojí za hovno. Nahnat to všechno na Sibiř a nechat to tam vyhladovět. Jsou to švábi.