Krvavá řeka vyděsila Slováky: Jatka na Myjavě?

Slovensko šokovala krvavá řeka
2. 12. 2013
11:54

Obyvatelé slovenské Myjavy při pohledu na svou řeku zůstali v šoku. Místo hnědozeleného toku protékala korytem krvavá voda. Co zabarvení vody způsobilo?

Červená voda se lila do řeky přímo z kanalizace. „Nevěřil jsem vlastním očím. Řeka byla tmavočervená. Hned jsme volali policii,“ řekl slovenskému Novém Času místní obyvatel pan Roman.

Na místo okamžitě vyrazili policisté. „Událost jsme prověřili a policie bude šetřit, jestli vznikly škody a v jaké výši, a co zabarvení způsobilo,“ řekla trenčínská policejní mluvčí.

Podle informací slovenského deníků zabarvení řeky nezpůsobila naštěstí žádná krvavá jatka, ale nezodpovědný muž, který si do řeky vyplachoval sudy špinavé od červené barvy.

vrtajzub ( 2. prosince 2013 16:09 )

rumovapalice - veru pravdu dlíš, čím početnejší národ tým viac tých cocotov v ňom prebýva. A koľko že vás je v ČR brat môj ? slzy mi tečú od smiechu, tak ty ma bavííííííš

rumovapalice ( 2. prosince 2013 12:53 )

nesmíš se na mě zlobit, já za to nemůžu že jste tam na tom slovensku samí ko.ko.tovia, ale on už si vás marianko kotleba srovná do latě, že budete skákat jak pingpongový míčky a radost z vás bude mít i pán velkomožný slota

vrtajzub ( 2. prosince 2013 12:30 )

rumovapalice - ako málo ti stačí k dobrej zábave, mňa si zase pobavil ty !

rumovapalice ( 2. prosince 2013 12:17 )

debil čobolskej, vyš.ukanej bača mně celkem pobavil

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa