Šílená těhulka se mlátila do břicha kladivem: Bylo prý moc těžké!

Autor: INT, lm - 
24. listopadu 2013
23:05

Tak tohle video je pouze pro opravdu silné povahy! Heather Thorpe (24) z Velké Británie si jen pár týdnů před porodem mlátila do břicha kladivem, protože prý bylo moc těžké. A policie? Té se zdá nepochopitelné jednání ženy v pořádku!

Šokující video veřejnosti ukázal bývalý partner Heather, který byl těžko pochopitelnému incidentu přítomen. "Byly jsme spolu rok. Nevím, jestli to dítě je moje, ale snažil jsem se jí zabránit v tom, aby se mlátila do břicha kladivem. Byla úplně mimo," popsal pro DailyMail šokovaně Sean Hanlon (26).

Muž okamžitě poté poskytl video i policistům, ti ale nevznesli žádné obvinění. Prý neshledali, že by se žena dopustila trestného činu. "Je to šílené! Měla být zavřená a to dítě jí mělo být odebráno hned po porodu. Není s ní v bezpečí. Nevím, proč nevznesli obvinění," přiznal své obavy rozrušený bývalý partner.

Jonathan se narodil doma 22. listopadu 2012 a vážil 2,5 kg. Matka se minulý rok chlubila, že porod trval jen pět minut a proběhl kompletně bez jakýchkoliv léků a dalších vymožeností. Nyní Jonathan žije s matkou a jejími rodiči - Markem (53) a Marrion (49). Rodina se chlubí, že chlapeček už od sedmi měsíců chodí a mluví. "Je moc šikovný - hned, jak mu něco ukážete, tak se to naučí," přiznal pyšný dědeček. K šokujícímu videu se rodina vyjádřit odmítla.

janair ( 25. listopadu 2013 09:17 )

Pekne hovado "maminka". Ta by mela sedet a nedostat nazrat. Mit dite si nezaslouzi.

cihe ( 25. listopadu 2013 08:06 )

už od pohledu je to k.r.á.v.a. nebeská !

kika67 ( 25. listopadu 2013 08:05 )

Keby sa jednalo o cudzinku okamžite tam napochoduje Social Sevices ako v prípade Boorová. Tá si chúďa vytrpela.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud