Rezešová se rozplakala u soudu: Co stálo za jejími slzami?

Autor: shp - 
20. listopadu 2013
19:25

Na to, že čelí obvinění, že opilá zabila na maďarské dálnici čtyři lidi a hrozí jí za to až 13 let vězení, u soudu zatím příliš moc emocí neprojevovala. Dnes se ale Eva Varholíková-Rezešová (36) rozplakala na celou síň. Co stálo za jejími slzami?

Rezešová na sobě doteď většinou u soudu nenechala emoce znát. Výjimkou bylo obvinění jejího exmilence Erika Fischera, s nímž má dítě, který prohlásil, že za volant usedala často opilá a že je špatná matka. Jinak nehnula ani brvou. Teď ale své emoce projevila naplno.

Krokodýlí slzy?

Dědička impéria Rezešových se rozplakala při slovech vlastního právníka. Ten hovořil o jejích dětech. Byly ale její emoce pravdivé, nebo se jedná jen o hru před vynesením rozsudku, který se očekává již tento pátek?

Advokát: Eva je dobrá máma

„Ona je taková máma, jak tu řekla znalkyně. Eva je dobrá matka, zodpovědná, stará se o děti a snaží se jim ve všem vyhovět. Děti jsou pro ni na prvním místě. Kdyby to tak nebylo, její expřítel Fischer by nenechal svoji dceru v její péči,“ hájil Rezešovou její advokát.

msml20 ( 21. listopadu 2013 10:28 )

U maďarského soudu nebude mít žádné problémy s tím, že je Slovenka. Ona je totiž Maďarka. Doma hovoří jen maďarsky a tak dobře rozumí všem, kteří vypovídali. Doufám, že ji potrestají, bohužel zemřelým to život nevrátí a rodině smutek nad jejich ztrátou taky ne.

bravotango ( 21. listopadu 2013 08:06 )

sleepless:Jednoducho sa pánboh na to ako žila, nemohol už dívať, tak ju potrestal... ....prestan hulit tie sračky a písat pičoviny

vasek711 ( 21. listopadu 2013 07:24 )

Slovenka u madarskeho soudu? Zapomen. At ji radsi daji poradnou pokutu a nasledovne vyhosti zpatky na Slovensko.

setroseuros ( 21. listopadu 2013 06:35 )

Pry dobra matka !!!! Dobra matka je predci v noci doma pri svych dvou detech a nelita jeste ve tri rano opila za frajermi. A deti? Ty bili hned po nehode dany v peci svych otcu, kde se meli dobre, ale zas zapracovala jeji mama stara Rzeska a jiste tluste obalky soudkyni v Kosicich a pak mohla otcum zamavala papirem pred nosem, ze deti si bere do pece ona! Protoze babicka je vic nez tata! Eva brecela konecne sa soude jedine tak nad sebou! Vse je to divadlo , dobre naprogramovano, ze strany jejiho dobre zaplaceneho advokata!!! a navic jak rekla , stale se neciti byt vinna!!!!!!! ani jen v tom , ze pred i pocas jizdy pila, jela 160, a pocas jizdy volala i smskovala, fiatku vytlacela z vozovky...!!! Bohacka! Ti nemeji cit! -ani pro penize!! tak jako ti, kteri si je museji tezce vydelat!!! at ji zavrou tak jako kazdyho kto porusi tolik predpisu!

bibijana ( 21. listopadu 2013 04:07 )

Vyvázne bez trestu,popř.s podmínkou.Všude je dacanská,zkorumpovaná justice.A ona to má na háku,je to tvrdá,bezcitná baba,má to vepsané ve tváři.I peklo by bylo pro ni luxus.

Zobrazit celou diskusi