Sebevražda, nebo náhoda: Muž vypadl z letadla

Z malého osobního letadla vypadl cestující  (Autor: INT)
Autor: ČTK, geok - 
17. listopadu 2013
10:08

Záhadnou smrt řeší američtí policisté. Pilot malého soukromého letadla nahlásil řídící věži v Miami, že jeho pasažér vypadl z letadla. Tělo muže bylo nalezeno. Muž nejspíše vypadl z letadla sám, cizí zavinění nebylo prokázáno.  

Tragická událost se stala ve čtvrtek. Ihned se rozeběhlo pátrání na pevnině i moři po těle muže, našli ho v sobotu "I když předpokládáme, že nalezené tělo patří Gerardu Nalesovi, vyšetřovatelé ještě čekají na oficiální identifikaci od soudního lékaře," uvedl k případu detektiv Alvaro Zabaleta.

Pilot stroje typu Piper PA-46 vyslal volání o pomoc ve čtvrtek odpoledne. Dispečerovi sdělil, že cestující otevřel dveře letounu a vypadl z něj. Letadlo jen chvíli předtím vzlétlo z letiště Tamiami jižně od Miami. "Mám otevřené dveře a pasažéra, který vypadl. Jsem šest mil od Tamiami," uvedl tehdy pilot. "Říkáte, že cestující vypadl z vašeho letadla?" ptali se ho z řídící věže. "Přesně tak, pane. Otevřel zadní dveře a prostě vypadl z letadla," odpověděl pilot.

Letoun letěl ve výšce 600 metrů, na jeho palubě byli pouze dva lidé. Vyšetřovatelé zatím nemají žádné důkazy, že by byl pilot za nehodu zodpovědný.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud