Kdo je tady zvíře? Lovec prostřelil srně hlavu a nechal ji trpět

Autor: šim - 
6. listopadu 2013
10:43

Neskutečná krutost! Lovec v New Jersey zasáhl srnu šípem do čumáku. Šíp jí proletěl lebkou, ale srnu neusmrtil. Střelec nijak nezasáhl, naopak zmizel a srnu nechal svému osudu. Nebohého tvora vyfotila žena, na jejíž zahradu zraněné zvíře přišlo.

„Chcete vidět, co je neskutečný hnus? Tohle!“ komentovala Susan Darrah fotografii, kterou umístila na své facebookové stránky. „Chtěla jsem jí pomoci, aby netrpěla, ale nepovedlo se mi to. Srnka běhala, mohla jíst, nikde nebyla ani kapka krve. Ale je mi jí tak líto,“ dodala Susan, která fotku zraněné srny pořídila na své zahradě.

Srnky jsou na jejím pozemku prý častými návštěvníky. Jsou nebojácné. Zřejmě je láká velká hrušeň, která stojí v zahradě, nedaleko je také velké jezero. Susan kontaktovala veterináře, kteří okamžitě vyjeli na místo. Zraněné zvíře se jim však odchytit nepodařilo.

„Znám spoustu lovců a vím, že tohle by nikdo neudělal úmyslně,“ řekla Susan pro místní tisk. „Jsem si jistá, že kdyby ho nějaký z nich spatřil, jistě by mu v jeho trápení ulehčil,“ myslí si.

Lov pomocí luku a šípů je povolen ve všech 50 státech americké federace. Většina lovců se soustředí zasáhnout tělo, nikoli hlavu zvířete. V New Jersey je lovecká sezóna od jara do podzimu.

0707 ( 6. listopadu 2013 15:53 )

Blesku co je vulgárnější slovo? Hovado nebo ta vyhvězdičkovaná ***? *** je přece české prase

0707 ( 6. listopadu 2013 15:51 )

lidi nebo hovada? Styďte se!!!!!!!!!!!!! Amík nebo Čech, Česká *** prostřelila bezbranné srnce obě přední nohy a nechala tak, chudák se nějak z posledních sil doplazila k vodě, kde si ji vzal do nebíčka pánbůh..... Znovu opakuju - lidi jste HOVADA!!!!!!!!!

baronessa ( 6. listopadu 2013 14:55 )

A jak to teda dopadlo? Vždyť to nemá konec. Veterinář...uspávací střela...nic???

ivuska1 ( 6. listopadu 2013 13:30 )

TOTO NORMALNI CLOVEK NEUDELA , TI CO DELAJI TAKOVE KRUTE ZRUDNOSTI JSOU NEBEZPECNI NAM VSEM!!!!!!!!!!!!!!!JEDNA SE NEBEZPECNE POSKOZENE JEDINCE !

ivuska1 ( 6. listopadu 2013 13:28 )

SOUHLAS

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud