Drsná hádka o dálnicích: Kolik z nás jezdí do Ostravy? obhajoval majitel firmy tankodrom

Jednatel stavební firmy vyrazil Jílkové dech
Autor: sch - 
20. 9. 2013
18:58

Ostrava jako by neexistovala?! Jednatel stavební firmy si zřejmě nevidí do pusy. V diskusním pořadu Michaely Jílkové, kde se probíral žalostný stav českých dálnic, prohlásil něco, za co se bude stydět do konce života – tedy alespoň v to doufají tisíce rozzlobených lidí napříč celou republikou!

Nejspíš se nikdo nemůže divit tomu, jak vypadají české dálnice, když je jednatel stavební firmy schopný prohlásit něco, co by se dalo přeložit asi takhle: „Do Ostravy nikdo nejezdí, proč by tam měla být dálnice, po které se dá jezdit?“

Jestli podobně, jako vážený pan Petr Čížek, uvažují stavbaři po celé republice, není pak divu, že místo hladkých povrchů mají řidiči tu čest s tankodromem, na kterém by chtěli cvičit vojáci z celé Evropy.

Ostrava?!

Pan Čížek, který je podle internetových diskuzí jednatelem stavební společnosti Swietelsky z Českých Budějovic, totiž v diskusním pořadu České televize Máte slovo prohlásil: „Kolik z nás jezdí do Ostravy?“

Odstřelená Jílková

Michaela Jílková, která je jindy na své hosty dost ostrá, tentokrát málem lapala po dechu. Čížek totiž reagoval na stížnosti lidí na žalostný stav dálnic, konkrétně pak té, která vede do Ostravy. Řidičům se nelíbí, že je na každém kilometru nějaké zúžení, omezená rychlost, a to na nově postavených úsecích.

Vlna nevole

Chlupy na těle se zježily nejen divákům, kteří byli smutné reakce přítomni přímo ve studiu. Bouří se i celý internet, hlavně pak uživatelé internetových diskuzích, které se rozrostly jako houby po dešti na internetu k záznamu z pořadu!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Sněmovna na popud opozice jedná o vyslovení nedůvěry vládě Andreje Babiše

henryj ( 1. října 2013 04:29 )

Přesně tak vypadají H*O*V*A*D*A když se dostanou na dobré bydlo.Stačilo by pár měsíců v teplácích a nakupujou o pár čísel menší oblečení a produkovali by méně metanu.Nenažranci

starypes ( 21. září 2013 06:17 )

majojo ( 20. září 2013 23:06 )

Naopak se bojej, že by se komouši vrátili. Co jim takhle naznačit, že budeme volit komunisty? Až do voleb budou mít sračku.

majojo ( 20. září 2013 23:03 )

Hele, můžeš mít proti Praze averzi, ael tohohle blba bezpáteřnýho bezcharakterního na ni nesváděj. Bůhví, odkud přivandroval.

asiblazen ( 20. září 2013 22:42 )

majitel firmy má kolem krku víc než já kolem p.rdele hovado nechutný blbý.Je jedno kdo co staví za silnice, u nás před cca 5ti lety dokončili megastavbu mostu a nová silnice,když jedu pomalu, tak se mi zvedá kufr z toho houpání, a rychle - jak skokanskej můstek Před poslednim hupem to rozjedu a řeku pomalu přeletim

Zobrazit celou diskusi
Další videa