Podvodnice Julie z metra: Pět věcí, které si vymýšlí!

Pět věcí, které si Julie z metra vymyslela jasně ukazuje, kdo lže!
Autor: kon, sch - 
19. 9. 2013
18:37

Už jí nikdo neřekne jinak než Julča z metra. A každý ví, o koho jde. Nejednomu člověku se vybaví video, které zaplavilo internet. Sprosté, hanlivé, šokující video, kde je vidět, jak paní Julie sprostě nadává po celém vagónu, že by se ani Bart Simpson nemusel stydět - a že je to oproti ní nevinné poupátko! Když ale přijde přímá konfrontace, vymlouvá se na různé věci, aby obhájila svoje chování. Ale! Jsou to všechno lži!

V čem Julča lhala?

Že ji v metru okradli

„Sebrali mi peněženku s doklady a brýle a ještě mi chtěli hrabat v tašce. Proto jsem útočila,“ tvrdí Julie. Jenže. Když s ní dělal Blesk rozhovor, ty samé brýle jako v metru měla na očích a sama nakonec vytáhla peněženku s řadou dokladů. Nezdálo se, že by si narychlo pořídila vše nové.

O bydlení

Tvrdí, že na dům, ve kterém bydlí, má veškeré papíry. Proč je ale v katastru nemovitostí uveden jako vlastník Jiří A., kterého označuje jako bývalého přítele s kterým se o dům soudí? Lže i o bydlení souseda. „Má to pět let nezkolaudované. Až mu na to přijdou, dostane pokutu,“ práská Julie. Jenže i tohle Blesk ověřil. Zase lež!

Vizitka, adresa

Další věc, ve které figurují sousedi. Světlo světa spatřila vizitka, kde má Julie adresu. Šokující je, že adresa není k jejímu domu, ale k sousedovic. „Nikdy tu nebydlela. Nechápu to,“ kroutí hlavou sousedka. Na vizitce je ručně dopsané i „Nymburskej den.“ Pokud se jedná o Nymburský deník, nikdy tam nepracovala, což může potvrdit i autor tohoto textu, který pro tyto noviny řadu let psal.

Magazín Valaško

Když Blesk zastihl Julii na tiskové konferenci o řeckém jídle a ptal se jí, pro které medium píše, několikrát zopakovala, že pro Valaško. Jenže takový deník nebo magazín neexistuje. Navíc v centrální databázi Blesk neobjevil ani jeden článek, který by byl podepsán Julií.

Nahá v obci

Že se promenáduje nahá po Horoušánkách, kde bydlí, si cvrlikají i brabci na střeše. „Hlavně v létě před dětmi. Na sebe si vezme jen reflexní vestu a blikající rohy. Je to ostuda,“ prozradila jedna ze sousedek. „Je to holý výmysl! Sousedé mě chtějí zkompromitovat, abych prohrála soud o dům a odstěhovala se,“ tvrdí Julie. Jenže když se Blesk ptal na obecním úřadě, tak mu tyhle estrády starosta potvrdil. „Je to sice starší záležitost, co si lidé stěžovali, ale je to tak,“ tvrdí Jan Bohuněk. „Je to ale každé léto. Jen už jsme stěžování vzdali,“ tvrdí sousedka.

Tak kdo tady lže?

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

gangsta_dogga ( 13. dubna 2017 22:03 )

Souhlasím, Blesk.cz, Aha, TV Hovna, to jsou všecko bulvární velmoci, ale s tím bohužel nic nenaděláme

gangsta_dogga ( 13. dubna 2017 22:00 )

Já se takových lidí nezastávám, tvrdím jen, že se mají nechat na pokoji a uklidní se. Jo, bejt to psychouš s kvérem, to samozřejmě na pokoji nechat nelze (to radši píšu pro sichr, abyste hned nepsala, že jsem taky blázen, co se zastává nebezpečných lidí). Apropo, ten kufr nemusí v metru zvedat, když je "tak těžký", stačí ho položit na zem hned po nástupu

gangsta_dogga ( 13. dubna 2017 21:54 )

Zhejtujte si mě, jak chcete, ale to samé Blesk si ověřil, Blesk se poptal, Blesk zjistil, jsou nesmysly, takové bulvární pitvory s prominutím, nejsou a nemohou být ověřené informace. Jde jen a jen o čtenost, nic víc, nic míň. Navíc nerozumím té novácké reportáži, kde ta psycholožka říkala, že je lepší na tu paní nereagovat a uklidní se, a pak přechytralá pijavice Tereza Robinson s tím svým kumpánem napochoduje přímo k "jejímu" domu (tato informace soudruhy "Blesky" zaskočí, nicméně to NEMUSÍ být stoprocentně lež) a tam ji otravuje. Ať se pak nediví, že ji zmlátí. Stejně tak s tím metrem, je pravda, že mohla slušně požádat druhou paní, aŤ si dá kufr na zem, nicméně potkat tohle já, tak prostě kufr sundám a držím pusu, je to tak těžké? I kdyby vyrejvala dál, tak zůstane jen u vyrejvání a ke rvačce by nemuselo ani dojít.

helencom ( 7. října 2013 08:39 )

Je to psychopatka, na večírcích, sežere co se dá a ještě má plné tašky co, kde ukradne od jídla až alkohol. Drobné dárky z večírků ci cpe kam se dá. Měla by se když odchází pěkně prolustrovat, to by jste se divili, co má nakradeno !!!

frufrinka ( 20. září 2013 22:30 )

všechno co jsem o ní zatím četla je pravda....krasavice nám tu běhá za plotem nahá,meje se v sudu,nadává psovi,lidem,bejvalýmu..no prostě naše děti mají divadlo každou chvíli....není ani správná,ani chudák.....opravdu by se měla nechat zavřít na psyndu.....a každej kdo se jí zastává,by si měl zkusit jít na pár tejdnů bydlet vedle ní..to byste koukali....

Zobrazit celou diskusi
Další videa