Julie z pražského metra "má právo" sedět i močit na ulici

Autor: shp, tho - 
19. 9. 2013
05:03

Nejznámější cestující z pražského metra, vulgární Julie (59), která v hromadné dopravě nadává ostatním a nešetří ani plivanci, měla v úterý těžký den. Po několika rautech, na kterých hodovala a pila pivo, se jí zachtělo na malou. Jenže WC nebylo v dohlednu, a tak se vymočila rovnou na ulici.

Julča měla v úterý odpoledne narvaný diář. Z tiskové konference o řeckém jídle, kde na ni narazil i Blesk, se přesunula na jinou akci spojenou s rautem – do Vojtěšské ulice. Při odchodu to ale na Julču přišlo a musela si rychle ulevit! Asi se jí chtělo opravdu moc, protože se rozhodla stáhnout si kalhoty přímo v centru Praha a dřepla si mezi auta.

Močení mezi auty

Kolemjdoucí jí nevadili, Julie je ostatně zvyklá na pozornost médií. Poté, co agresorka z metra vykonala potřebu, se zvedla jakoby nic, oblékla si kalhoty a vyrazila do víru velkoměsta. Možná na další raut.

Nechvalně proslulá jízda metrem

Julie se proslavila neuvěřitelným videem z pražského metra, kde se pustila do nebohé spolucestující, která si položila na sedačku kufr. „Ty svině tlustá,“ křičela na nebožačku. Po zhruba pěti minutách nadávek a kopanců Julii cestující z dopravy vyhodili.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

kobyla1 ( 19. září 2013 21:50 )

A teď bych prosil ještě objasnit, kdo je ta ***.....Julča nebo reportéři Blesku?

kobyla1 ( 19. září 2013 21:49 )

Jsem slyšel, že v těch Vyhulených taky někdo chcal na podlahu, takže by tam Julča dobře zapadla.

kobyla1 ( 19. září 2013 21:48 )

Jaký že na ni Blesk narazil? Vždyť vás má furt za pérdelí vy dementi

japos22 ( 19. září 2013 16:27 )

Chlapi to mají jednodušší a dělají to běžně a všude - na a co má člověk dělat, má se pochcat, záchodky - to je vzácnost - Pleskáči, zdá se už neví o čem psát

todd82 ( 19. září 2013 15:54 )

No na wenclu chcijou lidi mezi auta uplne bezne takze pro me to neni zas az tak sokujici

Zobrazit celou diskusi
Další videa