Další pekelné video Julči z metra: Napadla televizní reportéry

Autor: ljš - 
17. 9. 2013
19:52

Julča, která napadla cestující v pražském metru, terorizuje kdekoho. Pár facek od ní schytali i reportéři televize Nova, když se s ní pokusili udělat rozhovor, ve kterém mohla celou potyčku z MHD vysvětlit.

Ku*vy a svi*ě používá paní Julie ve svém slovníku častěji než jiní lidé slovo děkuji. Těmito výrazy počastovala i reportéry TV Nova, kteří ji slušně požádali o rozhovor. Podobně jako cestující v metru ale neměli šanci. Přísloví "Se slušností nejdál dojdeš" u paní Julie rozhodně naplatí.

Stejně jako v metru neútočila žena, která je podle sousedů psychicky narušená, jenom slovně, ale reportéry napadla i fyzicky. Znovu došlo ke strkanici, plivání a nakonec létaly i facky. I tentokrát bylo Julče jedno, jestli tluče ženu nebo muže.

Video Šílená Julča z metra napadla reportéry TV Nova - TV Nova

Agresivní "dáma" se stala takřka přes noc hvězdou internetu, když se na síti objevilo video z pražského metra, ve kterém plive na své spolucestující a nadává jim. Podle všeho to byl ale jen slabý odvar z repertoáru šílené ženy, která je postrachem nejen sousedů, ale i rautů.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

marie60 ( 19. září 2013 15:28 )

marie60 ( 19. září 2013 15:26 )

Tady nejde jen o reportéry z Novy ale i o její sousedy, kterým dělá zle.Kam ona vleze, tak hučí jak Niagára.Jen chodí na akce,kde se může zadarmo nažrat.Ona je póvl a nic jiného.Kdybych já tak vyváděla, tak už budu zavřená někde v kleci a nebo kaput.

dfghjk ( 18. září 2013 12:28 )

Julča je mi čím dál víc sympatická, a pokud mi za to chceš spílat, pak mi nejdřív řekni, jak jinak se má člověk drzého a vlezlého novináře zbavit, když víš, že ať řekneš cokoliv, novinář to do vysílání sestřihne a upraví tak, aby tě co nejvíc očernil, pošpinil, nebo zesměšnil. Viz třeba darebák Hruška, co teď šmíruje a kritizuje živnostníky, co se tak tak klepou, aby se udrželi.

japos22 ( 18. září 2013 11:47 )

Přesně. Babča to pochopila, že jinak už to u nás jinak nejde a nebojí se, a s hulvátama, co se tváří jak slušňáci je to jediné řešení - škoda, že je na to sama

kobyla1 ( 18. září 2013 09:38 )

pgga ačkoliv tě vůbec nemám rád, tak tentokrát s tebou plně souhlasím. Blbečkové z TV Nova jen shánějí senzace a neváhají při tom obtěžovat lidi.

Zobrazit celou diskusi
Další videa