Matka oholila synovi (4) hlavu: Předstírala, že má rakovinu, aby vylákala peníze z charity!

Matka dokonce oholila synovi vlasy, aby vypadal jako po chemoteriapii
Autor: shp - 
14. 9. 2013
18:44

Jako opravdová matka k pohledání se předvedla Emily J. Creno (31) z amerického Ohia. Svému čtyřletému synovi oholila hlavu a předstírala, že má rakovinu, aby vylákala peníze od charitativních organizací. Odporný podvod byl ale odhalen a žena skončila za mřížemi!

Creno začala předstírat, že má její dítě rakovinu loni v prosinci. Dokonce s ním chodila k lékařům, aby měla zprávy o prohlídkách. „Doktoři však nebyli schopni nalézt na chlapci žádné příznaky rakoviny,“ stálo ve spisu obžaloby.

Se synem se nesmí bez dohledu vidět

Creno, která podle všeho vylákala peníze ze zhruba dvaceti charitativních organizací a dobrodinců, skončila za mřížemi. Se synem, kterému už opět raší na hlavě vlasy, se nesmí vidět bez dohledu.

Seberou jí syna?

Žena nadále zůstává ve vazbě, je obviněna z ohrožení dítěte a jeho východy, podvodu a dalších činů. Kromě několikaletého vězení jí hrozí i odebrání syna.

Matce hrozí za podvod i odebrání synaMatce hrozí za podvod i odebrání syna | ČTK

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

kobyla1 ( 14. září 2013 22:19 )

Americká kráva.....kdoví jestli to nebyla pgga

mzop ( 14. září 2013 19:17 )

videla Zoufale manzelky a inspirovala se? Je to fakt sileny!

weigel ( 14. září 2013 19:09 )

Jestli to bylo u nás jak rodiče zakazovali holčičce úplně chodit a několik let předstírali že je na vozíčku.

Zobrazit celou diskusi
Další videa