Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Polojasno 25°C

Studentka (†23) zemřela po znásilnění v autobuse: Dostane čtveřice trest smrti?!

Dostane čtveřice násilníků trest smrti?  (Autor: Indická policie, )
Autor: sch, ČTK - 
10. září 2013
09:53

Pětice Indů brutálně znásilnila mladou krásnou studentku v jedoucím autobusu, když se jí zastal přítel, zmlátili ho. Dívka zraněním podlehla a za to teď soud uznal násilníky vinnými. S největší pravděpodobností dostanou trest smrti oběšením.

Verdiktem končí sedm měsíců trvající proces, který se kvůli povaze zločinu často odehrával za zavřenými dveřmi. Zdramatizovala ho i smrt pátého z obviněných, který byl v březnu nalezen oběšený ve své cele, v níž údajně spáchal sebevraždu.

V srpnu dillíský soud uložil tři roky vězení šestému pachateli znásilnění, kterému bylo v době spáchání zločinu 17 let. Šlo o maximální možný trest, který kvůli věku obžalovaného připouštěl zákon.

Prosincová tragédie vyvolala celonárodní diskusi o zacházení s ženami ve druhé nejlidnatější zemi světa a vedla k tomu, že oběti násilí začaly dostávat odvahu příkoří hlásit úřadům. O nových i starších případech znásilňování také indická média poměrně často referují.

alex80 ( 10. září 2013 14:30 )

Jen ten jeho xicht mi stačí...Nechat ho v bolestech umírat a aby zažil aspoň část toho co musela ona. Za taková zvěrstva by měli být veřejně mučeni pro výstrahu ostatním.

cujevuxo ( 10. září 2013 12:19 )

to je správný názor, ale zas na druhé straně nechápu, proč ženský, debilní pipky lezou do těchto vyku.rvených států,,,, když chtěj vidět indii, ať si zajedou do Chánova, to je to stejný,,,, ty naše dvě tůristky taky musely do indie, vzali to přes balúčistán a teď jsou z nich muslimky a celej život budou jen rodit takový haizly jako je ten terorista na obrázku

jade ( 10. září 2013 10:32 )

Kdyby se obrátili na Kumara, tak ten by měl určitě pro ně omluvu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud