Vážná nehoda u Prahy: 9 zraněných, z auta vystříhávali i roční dítě

Autor: ČTK, geo - 
29. 8. 2013
22:05

Vážná dopravní nehoda se stala u obce Zdiby u Prahy. Při srážce dvou osobních aut a nákladního vozidla bylo zraněno 9 lidí, z toho dva vážně. Na místě zasahovali hasiči, kteří museli uvězněné pasažéry včetně ročního miminka vystříhávat z trosek aut. Vrtulník záchranné služby pak odvezl nejvážněji zraněné.

Na silnici I/9, která spojuje okraj Prahy a Neratovicko, se dnes odpoledne nedaleko obce Zdiby střetlo nákladní auto se dvěma osobními automobily. Při nehodě bylo zraněno devět lidí, které záchranáři převezli do nemocnic v Praze. ČTK to řekl náměstek ředitele středočeské záchranné služby Petr Mach. Příčiny nehody policisté vyšetřují.

Nehoda se stala před 15:00 nedaleko sjezdu z dálnice D8 směrem na obec Líbeznice. Hasiči museli na místě zaklíněné cestující, mezi kterými bylo podle FTV Prima teprve roční miminko, vysekávat a vyřezávat z trosek aut. Pacienti byli podle Macha převezeni do pražských nemocnic Motol, Královské Vinohrady a Bulovka. Jednu ženu přepravil vrtulník do nemocnice ve Střešovicích. Pacienti utrpěli různě závažná poranění žeber, hlavy, páteře nebo zlomeniny.

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa