Hitler byl feťák: Bral až 80 druhů drog, včetně jedu na krysy a býčího semene

Autor: štš, geok - 
26. 8. 2013
12:42

Nově objevené dokumenty dokázaly to, o čem se už mnohokrát v minulosti spekulovalo. Adolf Hitler byl obyčejný feťák. »Koktejly« až z osmdesáti druhů drog, které do sebe denně ládoval, ho přetvořily v chodící trosku a znásobovaly jeho psychickou poruchu – maniodepresivní psychózu.

Odtajněné spisy a lékařské zprávy, které vznikly krátce po válce při rozhovorech Američanů s Hitlerovým osobním lékařem Theodorem Morellem, ukazují, že vůdce trpěl nejen psychózou, ale i chronickým ekzémem, žaludečními vředy a permanentním nadýmáním. Krom toho měl i zdeformované genitálie.

Prášky z jedu na krysy

Na tyto neduhy léky nestačily, a tak jediným, kdo Hitlerovi dokázal pomoct, byl právě Morell. Ten mu na posilnění chystal dávky amfetaminu a pervitinu, nadýmání potlačoval prášky vyrobenými z jedu na krysy a jeho chřadnoucí libido »léčil« výtažky ze semene mladých býků. „Jinak by nemohl, i kvůli deformovaným genitáliím, uspokojovat Evu Braunovou,“ tvrdí psychiatr Nassir Ghaemi, který objevené dokumenty zkoumal.

Kapky z kokainu

Samostatnou kapitolou byl kokain, který Hitler šňupal několikrát denně. „Morell mu připravoval i oční kapky z desetiprocentního roztoku kokainu,“ prohlašuje Ghaemi. „Hitlerovo chování se na začátku 40. let změnilo. Drogy znásobily jeho psychózu a stala se z něj troska,“ uzavírá.

Co všechno bral

● Kokain
● Pervitin
● Amfetamin
● Morfin
● Opiáty
● Barbituráty
● Lithium
● Stimulanty látkové výměny
● Výtažky z býčího semene
● Prášky z jedu na krysy

Doporučujeme
prostyclovek ( 27. srpna 2013 14:26 )

Autorovi článku,musim uznat že většiho idiota jsem dlouho neviděl,takova ***ina,hitler byl sice šilenec,ale nekolikrát prohlasil jeho odpor k tomuhle.. A navic Pervitin se objevil až kolem 70 let.Jenom idiot věři blesku !

holcman ( 27. srpna 2013 10:26 )

Zajímavá je už dávno, jenom pořád nevíme, kdo všechno fetuje, jak často a co. Už aby to prasklo.

holcman ( 27. srpna 2013 10:22 )

Večer ho po práci položím a ráno klidně vstanu. Nevěříš?

holcman ( 27. srpna 2013 10:20 )

Asi u baby nebo nějaký jiný soudružky, ne?

ejvm1712 ( 27. srpna 2013 08:44 )

Hlavně tu nepište o býčím semenu nebo to bude schánět polovina českejch chlapů co si nemůžou zaš*kat.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa