Svědek o rvačce v letadle ČSA: Letušky po bitce utíraly ručníky krev!

Autor: shp - 
22. srpna 2013
20:46

Pořádně rušno bylo na lince z Nice do Prahy. Pustili se tam do sebe dva cestující, kteří měli podle všeho už pořádně vypito. Pěsti jen létaly a v letadle tekla podle svědka i krev. Tu prý letušky utíraly ručníky, informovala TV Nova.

Vše prý údajně odstartoval muž ve fialové košili, kterému mohlo být přes čtyřicet let. „Napadl jednoho pána v prostřední řadě, jeho známý se ho pak zastal a šel mu to vrátit,“ řekl televizi svědek Daniel.

Svědek: Měl jsem strach

Oba muži se pak do sebe naplno pustili, až je od sebe musela odtrhnout bezpečnost a letušky. Daniel tvrdí, že z konfliktu šel strach. „Měl jsem strach sám o sebe, že se to mohlo vyhrotit,“ řekl svědek.

Krev utíraly ručníky

Na palubě letadla dokonce tekla i krev. „Letušky začaly nosit zezadu ručníky, že je tam krev,“ dodal Daniel. Podle ČSA ale k žádné bitce nedošlo, pasažéři se prý jen pohádali. Na fotografiích to tak ale nevypadá.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

dzery ( 23. srpna 2013 08:22 )

dzery ( 23. srpna 2013 08:21 )

starypes ( 23. srpna 2013 06:51 )

Byli to Rusové, narození v Americe cikánským rodičům, původem ze Slovenska a Ukrajiny, s českými pasy vydanými v němčině.

kov3 ( 23. srpna 2013 05:53 )

"..... až je od sebe musela odtrhnout bezpečnost a letušky."....Kto mi vysvetli pojem BEZPEČNOST...To v CSA lietaju este prislusnici Verejnej bezpecnosti ?

meripen ( 23. srpna 2013 04:30 )

Tak sedím v letadle,ale žádnou krev kolem sebe nemám.Obyčejná výměna názorů.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud