Advokátka o nevině Petra K.: Proč si myslí, že Moniku a Klárku zabil někdo jiný?

Autor: geo - 
18. 8. 2013
13:19

Petr K. našel zastání u advokátky Ilony Nohelové. Ta nabídla spolupráci jeho rodině. Je totiž pevně přesvědčená o jeho nevině. Sama měla nešťasnou náhodou na dovolené v Egyptě poleptaná ústa. Věří, že policité už brzy Petra K. ze země pustí.

„Pokud by vyšetřující policejní orgány proti němu měly nějaké důkazy, svědčící o dvojnásobné vraždě, jistě by ho nenechali na svobodě a byl by už ve vazbě“ uvedla advokátka pro TN.cz.
 

Nohelové se zdá velice nepravděpodobné, že by Petr K. jed dokázal přivézt do Egypta a během pobytu ho schovávat před manželkou. „Při cestách letadlem je omezená možnost velikosti a hmotnosti zavazadel, takže se většinou prostor v zavazadlech využívá beze zbytku, jistě neměl vlastní zavazadlo, do kterého by jeho žena neměla přístup.“ Nevěří ani, že se by se rozhodl svou ženu usmrtit na dovolené v Egyptě a ne doma, protože by mu hrozilo vězení v Egyptě a to není zrovna lákavá vyhlídka. Také zpochybňuje, že by turista dokázal sehnat jed v Egyptě, bez znalosti místního prostředí.

Kdo za smrt může, když ne Petr?


Jako alternativní vysvětlení nabízí, že za úmrtí Češek je odpovědný někdo z personálu. „V hotelích mají jistě k dispozici spoustu čistících a dezinfekčních prostředků, včetně deratizačních.“ Nevylučuje ale možnost nešťastné náhody, sama byla v Egyptě šestkrát a má podobnou zkušenost „Stalo se mi v celkem luxusním hotelu, že jsem se napila ze skleničky, která nebyla dobře vypláchnutá a zřejmě stála na podnosu, kam stékal mycí prostředek, a stačilo mi to na popálení úst“ vzpomíná Nohelová.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

dadaveve ( 21. srpna 2013 10:13 )

poleptaná pusa? Tak se nemá ocucávat s čmoudama Že to nejde schovat? Aha Dezinfekci ani přípravky se na pokoji nenechávají

kockamicka ( 19. srpna 2013 15:43 )

tatinek by se mel podobrim priznat sice to on neudela protoze se blizi k cilu a v cesky republice si pak otevirat sampano!!!!!!ale mimo vchodem opravdu to petrovy ani nesedi jak se chova na verejnost hotova komedie!!!!!!!!ale filmi by mohl natacet!!!!!!!

zirafa ( 19. srpna 2013 11:34 )

anka: no, to by se mu teda pomstila! A z věčných lovišť by sledovala, jak se jí plán vydařil a mnula si ruce.... Proč by se zabíjela, když chtěla od něho odejít a začít nový život? Omyl? jj, mohly omylem něco vypít, ale proč tedy on hrál komedii, že mu taky bylo špatně? A proč jim nezavolal pomoc, když zvracely a měly průjem? To samé platí o nějakém údajném cvokovi - jemu nic nebylo.... tvoje argumenty kulhají na obě nohy.....

zirafa ( 19. srpna 2013 11:25 )

anka: opravdu přínosný příspěvek... o ničem... z něho vyplývá, že vlastně žádný názor nemáš, akorát prudíš proti těm, kteří si nějaký názor udělali a Kramnému nevěří.... ne na základě bulváru, ale třeba na základě toho, co předváděl v televizi.....

zirafa ( 19. srpna 2013 11:16 )

milisch: přesně tak, jako milující manžel a otec budu kontrolovat, jak mým blízkým je a nenechám je několik hodin bez povšimnutí, aniž bych se na ně občas nepodívala.....

Zobrazit celou diskusi
Další videa