Policejní razie u Petra K.: Tajemství zabaveného počítače!

Autor: vet - 
18. 8. 2013
05:00

Otrava! Taková je oficiálně potvrzená příčina smrti Moniky (†36) a její dcery Klárky (†8) na dovolené v Egyptě. Česká policie provedla v bytě rodiny v Karviné domovní prohlídku a mimo jiné odvezla i počítač. Hledá v něm návody, jak použít jed!

Otec rodiny Petr K. (35), přestože mu byl vrácen pas, musí zůstat v Egyptě. Podle tamní policie je 60procentní pravděpodobnost, že šlo o vraždu a hlavním podezřelým je právě on.

Česká kriminálka vyšetřovací postupy a závěry konkretizovat odmítá. Co ale v bytě nešťastné rodiny hledala? „Vše, co by jakýmkoliv způsobem mohlo souviset s motivem vraždy, jejím provedením, pokud by dotyčný byl pachatelem, či sebevraždy,“ vysvětluje policistka Helena Káhnová (41), která se podílela na odhalení Berdychova gangu. Detektivové se zajímají např. o případné zbytky jedovaté látky nebo nádoby, v nichž by mohla být ukryta. „Zda neměli doma nebo v počítači nějaké návody, jak s jedy zacházet, jak je zkombinovat s potravinami či pitím...“ objasňuje Káhnová.

Policisté hledají jedy, důkazy nevěry i lásky

Policisté hledají i písemnosti, fotografi e nebo videa, které by naznačovaly nebo dokazovaly nevěru mezi partnery či jiné zásadní spory. I proto odvezli i počítač. „Zjišťují, zda si s někým nepsali o partnerském soužití. V e-mailové korespondenci mohou sledovat, zda si nějaký jed Petr nebo Monika neobjednali, nebo nebyl někdo z nich v kontaktu s výrobcem či distributorem takových látek,“ dodává Káhnová. „Oficiálně se zatím nevyloučila žádná verze, a tedy ani možnost sebevraždy,“ míní policistka. Ale i důkazy o tom, že rodina byla šťastná, by měly cenu. Výsledky vyšetřování mohou nejen Petra K. usvědčit ze zločinu, ale naopak také podpořit jeho tvrzení o nevině.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

jana999533 ( 19. srpna 2013 17:53 )

Zlatko, ako môžeš napísať takú hlúposť, že jedy sa môžu prenášať ,... veď to je zbraň ... !!!!!!!!!!!!! vražebná zbraň ... !!!!!!

jojone ( 19. srpna 2013 17:46 )

to neni práce, to je ruleta, hra

jojone ( 19. srpna 2013 17:45 )

blesk oslovil další jasnovidku a píše, že ona na fotkách viděla kolem hlavy PK svatozář, takže to určitě nebyl on, kdo smrt zavinil. Naopak bude prohlášen za svatého, že vydržel všechny pomluvy zde od diskutujících

znew ( 19. srpna 2013 14:44 )

Mate pravdu ,nekdo si spletl Bordel diskusi.

znew ( 19. srpna 2013 14:41 )

taky sexem? Na ty letni vecery se to hodi. Neb jen autokurarna?? dejte spojeni. Sem se to NEHODI ,je to trapne.!!!!!!!!!!!!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa