Tragédie v porodnici: Michael (†32) se zastřelil po porodu před zraky matky!

Michael se zastřelil přímo v porodnici jenom hodinu poté, co na svět přišel jeho potomek  (Autor: Facebook)
Autor: sch - 
15. srpna 2013
11:44

Pouhou hodinu po náročném porodu zažila Kendra další šok a utrpěla neskutečnou ránu. Její manžel Michael, otec novorozeného děťátka, se zastřelil přímo v porodnici před jejím zrakem.

Jeden človíček jí do života vstoupil, další ale za tragických okolností odešel. Jenom hodinu po porodu svého potomka se zastřelil Michael Carl Nobles z Texasu. A to přímo v pokoji porodnice své manželky, kde ležela po porodu.

Z neznámých důvodů vzal Michael do ruky pistoli, přiložil si ji k hlavě a zmáčkl poušť. Nikdo neví proč. Přitom ještě před krátkou dobou byli šťastní, do fotoaparátu se culí v Grand Canyonu, kde spolu byli na dovolené.

Co se stalo?

Co se odehrálo v Michaelově hlavě, nikdo neví. Z ničeho nic se začal chovat divně, což potvrdila i jeho rodina. Trpěl depresemi, trápil se. Nikomu se ale nesvěřil se svým trápením.

Podle personálu porodnice Willowbrook Methodist se z pokoje před střelbou ozývala hádka, které ale nikdo nepřisuzoval vážnost. Zvláštní navíc je, že pronesl zbraň přes detektor kovů, který v porodnici je.

jojone ( 15. srpna 2013 16:02 )

taky je otravné se starat o přestárlé bezdětné dementy, takže tě snad včas euthanázujou a nebudou si s tebou ničit život

cinderella1 ( 15. srpna 2013 15:54 )

cinderella1 ( 15. srpna 2013 15:53 )

Tak to ja neznam ani jednoho.

cinderella1 ( 15. srpna 2013 15:51 )

No jasne, on uz dopredu vedel jak asi bude vypadat ta jeji "roztlemena slizska krvava jáma" (tak to tady ty popisujes) a tak se na to do spitalu radne vyzbrojil. To je ale logika.

bizon_pepa ( 15. srpna 2013 13:47 )

Co je vlastně podstata příspěvku? Že maj v Texasu všichni zbraně nebo, že jsou v Texasu všichni dementi? Samozřejmě předpokládám, že jsi v Texasu už byl a tak máš možnost přímého náhledu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud