Rozárka z Václaváku je stále v ústavu: Kouká ke dveřím, kde je táta, říká dědeček

Za Rozárkou přišel do kojeneckého ústavu její dědeček.
Autor: sch - 
10. srpna 2013
22:50

Rozárka z Václaváku. Takovou přezdívku si „vysloužila“ holčička, kterou nezodpovědný otec odložil na pražském Václavském náměstí bezdomovcům! Zachránili ji až policisté. Stále je v dětském ústavu, její dědeček jí teď přišel navštívit.

Dvouletá holčička může ještě stěží chápat, co se okolo ní děje a závažnost situace si v žádném případě nedokáže připustit. I tak ale cítí, že je něco špatně.

O Rozárku se naštěstí výborně starají sestřičky z dětského ústavu, kde prozatím zůstává. Alespoň do doby, než si ji bude moct vzít její otec.

Hledá tatínka

"Rozárka je veselá, hraje si s dětmi, ovšem říkám, ten můj příchod, bylo vidět, že se stále dívá ke dveřím, kde je tatínek," řekl děda Rozárky v rozhovoru pro TV Nova.

Rozárku si chce vzít domů její otec, kterého shovívavý soud neposlal do vazby – na rozdíl od její matky. Zatím ale nemůže sehnat práci. Tak se snad roztomilá holčička dočká co nejdříve.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

jana999 ( 11. srpna 2013 14:48 )

babička už asi není, ty troubo, asi už umřela, to se stává, že babičky nebo dědečkové zemřou

jity ( 11. srpna 2013 11:19 )

Tatínek je nějaký íkvoň, to řekl ten dědeček o něm dobře, že je jednodušší. Ten dělat nepůjde, vypadá, že neni k ničemu, jen ho možná zajímají ty drogy.

y1xcvbnm ( 11. srpna 2013 11:12 )

Víte co nejhorší ??, že za pár let bude tato roztomiloučká holčička si píchat kdovíjaké svinstvo , pak už tak roztomilá asi nebude. je jí škoda, kdyby si ji vzala te´d slušná rodina třeba by i z ní něco jednou bylo. proč to nejde když o ni nikdo nestojí. Při pohledu na dědečka nemám moc velké iluze

y1xcvbnm ( 11. srpna 2013 11:07 )

Zvěřina je taky z václaváku a tak by si ji mohl vzít on.

majojo ( 11. srpna 2013 09:01 )

Naše republika je dnes na tom tak, že Masaryk musí dělat v hrobě větrník. A název banánová je tedy opravdu nadnesený. Vždyť ani ty banány pěstovat neumíme.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud