Tragická smrt Moniky (†36) a Klárky (†8) v Egyptě: Umíraly ve strašných bolestech!

Autor: shp - 
6. 8. 2013
05:03

Jed je zabil během několika vteřin, které ale byly nejdelší v jejich životě. Češky Monika (†36) a její dcerka Klárka (†8), které byly otráveny na dovolené v Egyptě, umíraly v hrozných bolestech. Jejich těla převezou do vlasti dnes. Manžel a otec Petr (35) zůstává nadále v Egyptě...

Lékaři v Egyptě, kteří těla připravovali na převoz zpět do České republiky, včera promluvili o jedu, který maminku s malou Klárkou zabil.

Jed musel přivézt někdo z Česka

„Jed je zabil během několika málo vteřin. S tak silnou látkou jsme se tady ještě nesetkali a domníváme se, že se v Egyptě nedá ani sehnat. Museli umírat ve strašných bolestech,“ popsal lékař s tím, že myslí, že jed musel někdo přivézt z České republiky.

Petr bydlí v pokoji, kde andílci zemřeli

Petr, který je stále hlavním podezřelým z vraždy, neumí ani anglicky či arabsky, tudíž by nedokázal ani takovou látku obstarat, pokud by ji sháněl. Čech nadále zůstává v Egyptě kvůli vyšetřování. Bydlí přitom stále v pokoji, kde zemřely jeho nejbližší ženy.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Sněmovna na popud opozice jedná o vyslovení nedůvěry vládě Andreje Babiše

marmat ( 7. srpna 2013 21:57 )

PŘIDĚLENÁ ČESKÁ PSYCHOLOŽKA a sousedka z vedl.pokoje jsou dosud největší konkretní svědkové...

tigress ( 7. srpna 2013 02:03 )

tigress ( 7. srpna 2013 02:00 )

trychtyr ( 6. srpna 2013 19:55 )

To by musel být totální trotl, aby manžel vraždil na dovolené ženu i dítě ... neblázněte ...

pol510 ( 6. srpna 2013 13:50 )

takisto predtým písali že muž kukal TV vo vedľajšej izbe a zrazu keď je potreba to naňho hodiť pozeral TV v tej izbe ako ony spali. samé klamstvá sú okolo toho prípadu

Zobrazit celou diskusi
Další videa