Je to SPIKNUTÍ. Za smrt matky a dcery mohou lidé z hotelu. Tvrdí kamarád Petra.

Autor: sch - 
5. srpna 2013
17:17

Lékaři mají jasno v tom, že blonďatí andílci zemřeli poté, co vypili jed v nápoji. Spekuluje se o tom, že jim ho podstrčil jejich otec a manžel, který stále kvůli vyšetřování zůstává v Egyptě. Petrův kamarád to ale vidí celé zcela jinak!

S Petrem se znají už pět let, jsou nejlepšími kamarády, jejich rodiny se znají velmi důvěrně. Petrův kamarád v rozhovoru pro TV Nova řekl, že by za něho dal ruku do ohně a celou situaci vidí zcela jinak. Podle něj se proti Petrovi v Egyptě spikli a v zájmu zachování důstojnosti se vraždu snaží hodit na něj.

V tom samém hotelu v Hurghadě byl Petrův kamarád teprve před měsícem. O tom, že se něco stalo, se dozvěděl od sousedky. Nevěděl ale co, proto Petrovi napsal textovku. „Petr mi zhrouceně volal, že to, co se stalo, se týká jeho. Brečel, neuměl mluvit, nedokážu to popsat,“ říká zdrceně.

Rodinu miloval

„On rodinu miloval. Můžu dát ruku do ohně za to, že to neudělal on. Spíš si myslím, že byl obětí. Že je tam někdo chtěl unést nebo znásilnit a když se to nepovedlo, tak ty holky zemřely,“ říká Petrův kamarád.

Petr si se svým kamarádem vyměňuje denně desítky textových zpráv, možná je to jeho jediná opora. V Egyptě je jinak zcela sám. „Tu osudnou noc šel Petr na recepci pro vodu, protože už mu došla. Byl pryč deset, dvacet minut. Když přišel a budil Klárku, ať se napije, ucítil, že něco není v pořádku, že se nehýbe a že je studená,“ popisuje události kamarád.

Petr pak podle něho začal řvát po celém hotelu, běhat pokoj od pokoje, aby mu někdo pomohl. Anglicky totiž prý neumí a neměl se jak dorozumět.

Je to spiknutí

„Holky ležely zády k sobě, neležely, jak ukazoval lékař. Je to přece jenom lékař od hotelu. Lže, je na straně toho hotelu, chce zakrýt stopy,“ říká kamarád s podezřením, že se v Egyptě snaží zakrýt stopy a hodit vraždu na Petra.

Ač momentální vyšetřovací verze hovoří o tom, že za smrtí Klárky a Moniky stojí právě Petr, jeho kamarád pevně věří tomu, že on by na svoji rodinu nesáhl. „Dělají všechno pro to, aby to bylo proti němu,“ říká kamarád v rozhovoru pro Novu se slzami v očích.

Chtěl se zavraždit

Petr situaci logicky nemůže zvládat psychicky dobře. O to hůř, jestli je opravdu nevinný. „Psal mi esemesku, že si chce šáhnout na život, že chce jít k nim. Podařilo se mi ho udržet při životě a přesvědčit ho, ať to nedělá,“ uzavírá kamarád.

miregal ( 8. srpna 2013 10:44 )

Jo jo,kdyby mu tak nekdo mohl kouknout do mozecku,co se mu tam odehrava,tak bychom pravdu meli hned na svete.........

brekekesalami ( 7. srpna 2013 20:02 )

kdyby se hotel vypořádával tímto způsobem se všemi klienty, tak by brzy skončil

inocenta ( 7. srpna 2013 19:32 )

ano, výpovědˇlékaře byla podivná. Zdá se, že se tam bojí o pokles turismu. jed by se nemohl aplikovat při pitvě? Pozná se to? Je divné,že by neměly též poleptaný jícen.

babana ( 7. srpna 2013 19:03 )

Třeba roto, že tam nebyl a vy***val někde s jinou a když uviděl, co se stalo, tak se vyděsil a aby se neřeklo, že ony umíraly, zatímco on si vy***val, a nebylo to použito proti němu, tak se zaplétal a zplétal. Prosě víme prd a jen teoretizujeme. Na rozdíl od egypťáků, kteří ač vše bylo na počátku a nebyla ani toxikologie započatá už tvrdili, že jde o jed, kter u nich není k sehnání - čili věděli prd, ale házeli kolej směrem k manželovi - my jsme odkázaní na zprávy z tisku atp. Oni v té chvíli věděli, že nevědí o jaký jed jde, ale už to pálili jinam. Pak jím věřit, ha ha.

babana ( 7. srpna 2013 18:57 )

A mě se nechce věřit tomu, že tam nejsou jasné snahy to hodit na manžela - jak výše popisuji.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud