Otřesné foto: Dívku (6) skalpovala motokára

Dívku skalpovala motokára  (Autor: profimedia.cz)
Autor: šim - 
5. srpna 2013
11:29

Na návštěvu zábavního parku se malá Ťiang Shiqi moc těšila. Měla ji slíbenou k narozeninám. Místo skvělého zážitku si však prošla peklem. Do jedné z atrakcí se jí zachytily vlasy, které se jí vyrvaly i s kůží!

Holčička si vyrazila na atrakce v jihočínské provincii Ťiang-si v doprovodu rodičů. Na osudnou motokáru však šla sama. Když motokáru nastartovala, ta se jako splašená rozjela vzad. V tu chvíli se holčičce do stroje zamotaly vlasy. Kolo motokáry ji doslova skalpovalo.

Dívka bolestí na místě v okamžiku upadla do bezvědomí a po převozu do nemocnice byla ihned převezena na sál. Lékaři však odtrženou kůži při 18hodinové operaci přišít nedokázali. Následně tedy přistoupili k terapii kožními štěpy. Ťiang už podstoupila čtyři operace, deset jich ji však čeká v budoucnosti.

Zdrcení rodiče, kteří museli za operaci zaplatit přes milion korun, hodlají zažalovat zábavní park za to, že u atrakcí nevaroval, aby děti na motokáry nechodily s volnými vlasy. „Park je za to zodpovědný, musí zaplatit,“ řekl deníku Shangai Daily otec dívky.

zkratik ( 5. srpna 2013 20:43 )

http://plzen.idnes.cz/divku-sklapovala-motokara-ve-lhote-dui-/plzen-zpravy.aspx?c=A130308_135258_plz en-zpravy_pp

beda888 ( 5. srpna 2013 15:17 )

Pamatuji na to, bylo to asi v r. 2011-12??? a stalo se to ve Lhotě u Dobřan, což je Plzeň-jih. Myslím, že provozovatel dostal podmínku. Jinak to bylo v červnu na konci školního roku.

petrusaa ( 5. srpna 2013 14:29 )

Tak to je druhá v pořadí,první případ se stal u nás, studentku v půjčovně motokár také skalpovala motokára,její dlouhé vlasy se namotaly na zadní hřídel,a rup.No delší vlasy mají být pod helmou,šmitec.Ani nevím,jestli to tenkrát majitel půjčovny u soudu odnesl.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud