Chlapeček (6) se ujedl k smrti: Zastavilo se mu srdce, když vážil 125 kilo!

Chlapec zemřel, když jeho váha dosáhla 125 kilo a selhalo mu srdce
Autor: shp - 
1. 8. 2013
15:50

Neustále jedl a jedl, až se mu při váze 125 kilogramů zastavilo srdce. Rumunský chlapeček (6) trpěl chorobou, kvůli které měl chudák neustálý pocit hladu. Jeho chudí rodiče teď nemají ani na pohřeb.

Nebohý chlapeček trpěl Prader-Willi syndromem, kvůli kterému se neustále přejídal. Měl totiž pořád pocit hladu, i když byl už najezený. V šesti letech tak nakonec vážil 125 kilogramů, šestinásobek váhy normálního dítěte v tomto věku.

Zemřel jako jeho bratr

„Když jsme dojeli do nemocnice, měl 41,5 stupně horečku, která stále neklesala. Dnes mu selhalo srdce,“ prohlásila matka chlapečka. Smrt syna je pro rodiče tolik zdrcující, protože stejný osud potkal před čtyřmi lety jeho bratra.

Rodina nemá na pohřeb

„Ani mě k němu nepustili. Bohužel nemáme ani peníze na pohřeb,“ přiznal zdrcený otec chlapce. Rodina žije ve zbídačených podmínkách a v těžké chudobě. Na léčbu dávali všechny peníze. „Nikdo v okolí neřekl, že by se o něj řádně nestarali, nebo ho nechávali bez dozoru,“ potvrdila jedna ze sociálních pracovnic.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

neo007 ( 2. srpna 2013 09:30 )

A pohřbít ho můžou v tý prázdný ledničce

neo007 ( 2. srpna 2013 09:29 )

Z mozku asi těžko dojde signál do žaludku =DDD nemyslíš,že spíš z žaludku do mozku by měl dojít signál o stavu plnosti?Ovšem pokud měl chlapeček nějaký mozeček...Miluju tyhle zprávy typu "chudí rodiče nemají na pohřeb" ale na to,aby se chlapeček užral k smrti-na to zřejmě měli!Souhlasím z předchozím názorem-zamknout ledičku na řetěz!!!!Dostával by jen hlávkový salát =D

opportunity ( 2. srpna 2013 00:14 )

To je dost trapné, ve článku píšou, že byl nemocný.

luisa362 ( 1. srpna 2013 22:19 )

Napřed si zjisti co tahle choroba obnáší a pak teprve piš něco o zamknutí ledničky řetězem! Ano tihle jedinci mají snížený intelekt a mnoho dalších problémů, ale má to genetické příčiny. Nedá se to léčit jen zmírnit řadu příznaků, ale každý nemá na takovou léčbu finance. Byla bych zvědavá co bys dělal ty na jeho místě, kdyby ses najedl a z tvého mozku by nedošel signál do žaludku že si najezený a už víc nepotřebuješ, pak by ses pořád něčím taky ládoval a netvrď že ne, když nevíš co to je za situaci... Zjišťuj, uč se a pak dělej teprve závěry

joudajoudovy ( 1. srpna 2013 21:59 )

chlapecek uveril na americky sen....

Zobrazit celou diskusi
Další videa