Anonym nechal v letadle na Ruzyni vzkaz: Na palubě je nálož, vybuchnete!

V tomto letadle na Letišti Václava Havla měla být podle anonyma bomba bomba
18. 7. 2013
17:06

Pořádně horké chvilky si prožila posádka letadla z Anglie. Na palubě jejich stroje byl totiž nalezen papírek, v němž anonym hrozil bombou!

Na pražském Letišti Václava Havla hrozil anonym výbuchem letadla nízkonákladové společnosti Jet2. Nechal vzkaz psaný v angličtině na palubě letadla z Anglie, který našla letuška. "Část letiště byla evakuována, pyrotechnici ale výbušninu nenašli. Firma Jet2 si nicméně chce stroj prověřit sama, zpáteční let do Anglie tak byl zrušen," řekla mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová.

Letadlo do Prahy přiletělo kolem 14:00, letuška vzkaz na papíře našla po odchodu pasažérů při úklidu kabiny pro cestující. "Letadlo je v nebezpečí, na palubě je umístěna nálož. Letadlo vybouchne, nezastavíte nás," citovala Rendlová text vzkazu. Podle serveru iDnes.cz se letadlo mělo vracet do Newcastlu.

Autorem výhrůžky byl podle mluvčí zřejmě něktarý z pasažérů, posádka tvrdí, že před odletem vzkaz v letadle nebyl. Pátrání ale prý bude složité. "My víme, kdo v tom letadle byl, ale je to otázka dokazování, mohl to být kdokoli z cestujících," uvedla mluvčí.

undatra ( 18. července 2013 21:31 )

Najít a dát loch na patnáct let .

hanzohatori ( 18. července 2013 17:34 )

 Oni ho brzo najdou. Bude to demonstrant proti romskému násilí, odpůrce EU, války v Sýrii a ještě se dobrovolně přizná ke spolupráci s Al Kajdou a tomu že volil Zemana...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa