Co by ženy kvůli kráse nepodstoupily? Fuj, na obličej si nanášejí šnečí sliz!

Ženy nechají po svém obličeji roznášet sliz, aby byly krásnější
Autor: shp - 
15. 7. 2013
10:30

Bolestivé vytrhávání chlupů voskem, ani píchání botoxu nejsou nic proti nejnovějšímu psychickému martyriu, které nyní ženy podstupují, aby byly krásnější. Nanášení šnečího slizu na obličej z živých měkkýšů sice nebolí, ale je to velký hnus!

Novinkou v kosmetické péči o obličej je šnečí sliz. Ošetření, jehož součástí je umístění živých šneků přímo na obličej klientky, zavádí ode dneška jeden z kosmetických salonů v centru japonské metropole Tokia.

Sliz pomáhá odstranit odumřelou tkáň

„Sliz šneků pomáhá odstranit odumřelé kožní buňky, hydratuje pleť a také ji pomáhá uzdravit po spálení slunečními paprsky,“ říká Manami Takamura, mluvčí tokijského salonu krásy Ci:z.Labo.  „Tímto způsobem dostává zákaznice stoprocentně čistou šnečí esenci přímo na obličej,“ dodává. Šnečí sliz je už delší dobu v kosmetickém průmyslu znám jako látka, která přispívá ke zmírňování stárnutí pleti a zánětů a některé kosmetické firmy již výtažek ze slizu těchto měkkýšů přidávají do svých produktů.

Šnečí kůra stojí 2100 Kč

Tokijský kosmetický salon jde ale ještě dál, když nechává tři živé šneky plazit se po obličej zákaznic. Šnečí procedura, po níž na tvářích zůstávají stopy slizu obsahujícího údajně proteiny, antioxidanty a kyselinu hyaluronovou, trvá pět minut a po ní následuje masáž obličeje a další klasičtější druhy kosmetického ošetření. Šnečí kúra sama vyjde na téměř 2100 Kč.

Doporučujeme
rumovapalice ( 15. července 2013 13:41 )

a když při m.rdání holce lížeš k.undu a p.rdel tak to ti nevadí viď wole

rumovapalice ( 15. července 2013 13:38 )

a máš poctivý hustý???nebo nějakou řídkou s.račku??

sores ( 15. července 2013 12:49 )

 Jsou to k.rávy nebeský! Stejně zhebnou a zestárnou, přírodu ještě nikdo,nikdy nepřečůral.Ještě že mužský jsou alespoň v tomto ohledu normální.

anna1234 ( 15. července 2013 10:46 )

..otázka je, jestli k tobě někdo bude chodit

vilaamalka ( 15. července 2013 10:43 )

No fantastický nápad. Šneků mám na zahradě milióny, mohu si otevřít kosmetický salón

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa