Muž podlehl zákeřné rakovině: Lékaři mu diagnostikovali deprese!

Doktoři zabili může kvůli špatné diagnoze
Autor: mok - 
6. 7. 2013
08:15

Teprve čtyřiatřicetiletý Chris Buckley zemřel kvůli obrovské chybě hned tří lékařů. Ti mu totiž místo zákeřné rakoviny diagnostikovali deprese. Léčba ale nezabírala, a když doktoři konečně přišli se správnou diagnozou, bylo bohužel pozdě.

Zhoubný nádor způsobil Chrisovi ztrátu řeči a navíc poruchu paměti. Ani takové příznaky ale nedovedly lékaře ke správné diagnoze a místo léku na rakovinu, dostával jen antidepresiva a prášky na spaní.

Chrisův stav se začal velmi zhoršovat a skončil v nemocnici, kde mu konečně diagnostikovali správnou nemoc a postoupil těžkou operaci.

Ačkoliv se jeho stav konečně zlepšoval a Chris mohl domů, krátce poté nastal nečekaný zvrat. Zhoubnému nádoru muž podlehl.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

cinderella1 ( 6. července 2013 15:12 )

Basildon Hospital

cinderella1 ( 6. července 2013 15:10 )

United Kingdom

lunatic ( 6. července 2013 08:58 )

Zřejmě ani písemný projev toho dotyčného neměl patřičnou úroveň,protože jinak mohl své zdravotní potíže lékařům popsat - aha,pardon - v článku se píše,že i ztrácel pamět',čili - větu,jíž by rozepsal,by patrně nedokončil ...

horstfuxteleshop ( 6. července 2013 08:48 )

poručík Hamáček v Černých baronech řekl Kefalínovi, že lidí je jako s.raček

steelheart ( 6. července 2013 08:47 )

K D E ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa