Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno 12°C

Oběť Pistoriuse: Reeva dostala polibek na rozloučenou, říká zdrcená rodina!

Autor: mok - 
30. června 2013
09:30

Jsou to asi čtyři měsíce, co krásná Reeva Steenkamp zemřela na Svatého Valentýna, když ji zastřelil přítel Pistorius. Její rodina se ale rozhodla až teď promluvit o děsivém dni, kdy se tragickou zprávu dozvěděla. Smrt dcery je dostala až na samé dno.

Krásná africká modelka Reeva Steenkamp byla usměvavá a skromná žena, která se snažila finančně zajistit svou rodinu. V pouhých devětadvaceti letech ale bohužel zemřela, a to po několika výstřelech z pistole svého přítele Pistoriuse. Ten si ji podle jeho výpovědi spletl se zlodějem. Ať je ale pravda jaká je, rodině Steenkamp to už dceru nevrátí a vždycky si budou přehrávat v hlavě ten hrozný den, kdy přišli o milovanou Reevu. O svých pocitech se tak rozhodli konečné promluvit.

"Zavolal mi detektiv a ptal se mě, zda mám dceru, a jak se jmenuje. Prý se stala nehoda a Reeva je mrtvá," popisuje tragické okamžiky matka June serveru Dailymail.com. Se slzami v očích tak okamžitě zavolala manželovi Berrymu, který zprávu nechtěl vůbec pochopit. Nakonec mu ale došlo, že jejich dcerka je mrtvá.

"Ležela na chladné zemi, bez života. Byl to srdcervoucí pohled," svěřila se June. "Musela jsem ji dát polibek na rozloučenou," dodala.

Chceme peníze

Ačkoliv je to pro rodinu Steenkamp velmi nepříjemná situace, smrt Reevy je dostala do těžké finanční situace. Modelka je totiž velmi podporovala a snažila se, aby se její rodiče měli dobře. Naposledy,  kdy od nich odjížděla slíbila, že jim pomůže zaplatit kabelovou televizi, aby mohli vidět její televizní vystoupení. "Řekla mi, abych se nebála, že zašle peníze druhý den. Pravidelně nám pomáhala s potravinami a s placením účtů."

Rodiče Reevy se proto rozhodli dát Pistoriuse k soudu, kde budou žádat "krvavé peníze." "Připadám si trapně a trochu provinile," svěřil se Berry se slzami v očích. Pro jeho rodinu je to ale jediná šance.


doktorka6 ( 30. června 2013 16:09 )

Kdo věříte, že ji zastřelil omylem, jste najivní. Byla to úkladná vražda, ten muž byl již dříve stíhán pro násilí a dovedu si představit i důvod, který vedl ke zkratovému jednání. Vrah jejich dcery má finance aby ho z toho právníci vysekali a nebyl za to potrestán. Jediným trestem tedy může být, jej finančně oškubat. Držím palce té rodině, ať z něj dostanou co největší balík !!

jirka13 ( 30. června 2013 12:47 )

Pendrek. Umřela jim milovaná dcera, která byla tak skvělá, že je podporovala. A teď nemají jinou možnost, než žádat peníze. Chce to jen chápat psaný text.

sores ( 30. června 2013 12:27 )

 A proč ne žádat o prachy,stáhla bych z něj kůži zabít mi dítě.Jediná pomsta právě je, pořádně ho oškubat i když už jim to dítě nevrátí.Zabiják odporný si bude užívat života a rodiče už mají nadosmrti zničený život. Koho se co netýká,tak nikdy nemůže pochopit.Vnímá to úplně jinak,že fantom88

fantom88 ( 30. června 2013 10:40 )

matce a otci!

fantom88 ( 30. června 2013 10:40 )

takže matce a otec vlastně neumřela milovaná dcera, ale živitelka.... a ještě se to nestyděj říct veřejně. Nojo, prachy nesmrděj

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud