Sobota 8. května 2021
Dnes je Den vítězství, zítra Ctibor
Polojasno 14°C

Modelka zastřelená Pistoriusem: Trénovala na střelnici s vražednou zbraní?

Autor: INT, mok - 
2. března 2013
11:35

Krásná Reeva Steenkamp (†29) měsíc před svou smrtí trénovala na střelnici. Podle některých dokonce drží v rukou zbraň, kterou použil ke střelbě její přítel Oscar Pistorius.

Smrt jihoafrické modelky Reevy Seenkamp, kterou několikrát střelil handicapovaný atlet Pistorius, otřásla celým světem. Ještě před svou smrtí stihla kráska zveřejnit některé snímky, které dokazují, že její přítel nebyl jediný, kdo uměl zacházet se zbraní.

Reeva se totiž nechala vyfotografovat na střelnici, kde se plně soustředí na cíl se zbraní v ruce. Jako popisek pak napsala: "Střílečky dnes ráno. Mám pocit, že jsem méně ve stresu." 

Podle některých médií střílí modelka ze zbraně, která je velmi podobná té, kterou použil Pistorius.

Smrt na Valentýna

Modelka Reeva Steenkamp zemřela přímo na Valentýna, když ji několikrát postřelil její přítel Oscar Pistorius. Ačkoliv handicapovaný střelec sdělil kriminalistům, že Reevu postřelil omylem, další vyšetřování ukazuje, že jeho výpověď nejspíš není zcela pravdivá. Pokud mu soud prokáže úmysl, čeká ho doživotní trest za mřížemi.

picpa ( 2. března 2013 18:46 )

Kam jsme to došli??? Občanům v Chomutově došla trpělivost. Hromadně se rozhodli vyklidit pole. Důvod? Potraviny v ČR jsou drahé a nekvalitní. Proto si je jedou nakoupit do Německa. Zájezdy za nákupy k sousedům byly běžné před dvěma desítkami let, najednou se tento trend vrací.

tomik007 ( 2. března 2013 14:49 )

dostal od ni k valentynu terc

tomik007 ( 2. března 2013 14:47 )

berte to jako potvrzeni znameho faktu: ze i krasna divcina dokaze cloveka osklive n a s r a t

tomik007 ( 2. března 2013 14:45 )

tak - mohla odvest jeste spoustu uzitecne prace

tomik007 ( 2. března 2013 14:43 )

czobolsky stranky byly zruseny, protoze tam nikdo neumi cist...

Zobrazit celou diskusi
Další videa