Alláh je veliký! volal Zeman na novinářku a žertoval o unesených dívkách. Zbláznil se?

Prezident Miloš Zeman vtipkoval na oficiální návštěvě o osudu unesených dívek. Alláh je veliký volal!
Autor: psch - 
27. června 2013
19:09

Jste agent Talibánu, nebo al-Kájdy? ptal se prezident Miloš Zeman německé novinářky! A pak zvolal Alláh je veliký! To už možná pan prezident trochu přestřelil. Byla to totiž reakce na dotaz o osudu dvou Češek unesených v Pákistánu! Že by další viróza?

Prezident Miloš Zeman, zdá se, opět trpí virózou! Jinak si totiž člověk se zdravým rozumem nedokáže vysvětlit jeho rádoby žertovnou reakci na dotaz německé novinářky z RTL, která se ho ptala na osud dvou Češek, které unesli ozbrojenci v Pákistánu! Informoval server tn.cz.

Národní ostuda!

Oficiální návštěva Německa se změnila v naprosto směšnou etudu! Místo seriózní a konkrétní odpovědi totiž s úsměvem od ucha k uchu a nebezpečně nakloněnou hlavou směrem k novinářce odpověděl otázkou: „Jste agent Talibánu, nebo al-Kájdy? Alláh Akbar!“

Chtěl koketovat, místo toho koktal!

Novinářka zřejmě reagovala na jeho vyjádření o nevyjednávání s teroristy a zeptala se ho, jak se k osudu dvou dívek staví. Prezident zřejmě neměl žádnou konkrétní odpověď a myslel si, že sklidí úspěch, když s novinářkou zakoketuje.

Jenže místo toho spíše zakoktal. Svojí lámanou angličtinou téměř nedokázal vyslovit pár jednoduchých slov. A za jeho vzdanou poctu Alláhovi sklidil posměšky než potlesk! Je snad prezidentovi osud dívek lhostejný?!

Prezident mohl být mrtvý

Kdyby prezident stejně reagoval na jiném místě, mohl být už mrtvý. Za podobnou „legraci“ totiž u Zdi nářků minulý týden zastřelila ochranka muže, který vyběhl na prostranství a zařval Alláh je velký!

Dívky jsou možná naživu

Unesené dívky Hanka a Tonička jsou s největší pravděpodobností naživu, jejich osud je ale nejistý. Na internetu se objevilo video, kde prosí o život. Pákistánci je chtějí vyměnit za vězněnou doktoru Aafíi.

Video  Video se objevilo na internetu, možná je důkazem, že jsou stále naživu!  - INT

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

rentierskej ( 2. července 2013 18:33 )

asi lepší řidič kamionu, než trubka s muslimským šátkem na palici a vš indexem, (s kterým si taliban nevytře ani řiť)!

rentierskej ( 2. července 2013 18:32 )

jsme rádi, že jsi nám to na sebe prozradil, mortis69!

rentierskej ( 2. července 2013 18:31 )

ano, druhý nejhorší president, po vrahu gottwaldovi, je bezpochyby vendelín havlů, takovej morální ksindl!

rentierskej ( 2. července 2013 18:29 )

celkem humorné, jak osočuješ dceru presidenta, že si nechá říkat kate. škoda, že ti nedošlo, že tuto "přezdívku" daly katce samotná bulvární média, aby ji měly s kým porovnávat.

rentierskej ( 2. července 2013 18:27 )

muslimským BLBŮM slouží COKOLIV, jako záminka! takže, když budou chtít vysekat mačetou celou evropu, zemanovo ALAH AKBAR to opravdu neovlivní, (i když to budou třeba tvrdit). ostatně, zeman "poklonkoval" posran... alahovi!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud