Mějte oči na pozoru: Z Bohnic utekl sexuální deviant! Zneužíval děti na táboře!

Policie pátrá po jedenatřicetiletém Šoupalovi, viní ho ze zneužívání dětí na dětských táborech  (Autor: Policie ČR, abl)
Autor: psch - 
25. června 2013
13:41

Na velkém pozoru by měli být především rodiče s dětmi. Z pražské léčebny v Bohnicích totiž utekl sexuální deviant, kterého policie viní ze zneužívání malých dětí na dětských táborech!

Jednatřicetiletý Martin Šoupal utekl z léčebny v pražských Bohnicích před třemi týdny, od té doby je na útěku a policisté nemají jedinou stopu, kde by se mohl skrývat.

Policie ho viní ze zneužívání malých dětí na dětských táborech. A to nebyl první případ, kdy by měl s dětmi co do činění. Už jednou byl totiž na útěku, když ho policisté obvinili ze zneužívání malého chlapce a ze dvou dalších pokusů.

V minulosti, když byl na útěku, cestoval po celém světě. Navštívil Brazílii, Ukrajinu i Moldavsko. Není tedy vyloučené, že se znovu uchýlil do zahraničí. I tak by ale měli mít oči na pozoru.

Jedenatřicetiletý Šoupal je obézní postavy, měří asi 185 centimetrů, má krátké hnědé vlasy a hnědé oči.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

aronak ( 25. června 2013 14:29 )

Začínají prázdniny, tak je možné, že už se někde přihlásil jako vedoucí. Z léčebny ho nechají jen tak utéci a lidi, starejte se.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud