Krkavčí matka (26): Hodila novorozence do šachty, neměla na potrat!

Krkavčí matku, která hodila svého chlapečka do šachty, již zadržela policie
Autor: shp - 
24. 6. 2013
11:17

Otěhotněla, ale dítě mít nikdy nechtěla. Chudá Španělka hodila svého čerstvě narozeného chlapečka do šachty, protože neměla na potrat. Dítě naštěstí přežilo a poté, co ho slyšeli plakat sousedé, se ho podařilo zachránit.

Chování matky bylo neuvěřitelně kruté. Dítě zabalila do plastového pytle a nechala mu jen malou díru na dýchání. Sousedé ve španělském Alicante si mysleli, že jde o mňoukání kočky, když zaslechli zoufalého chlapečka plakat. Zavolali proto policii, aby uvězněnému zvířeti pomohli.

Dítě bylo v šachtě až 40 hodin

Strážníky a hasiče však čekalo zděšení, když zjistili, že se v šachtě nenachází žádná kočka, ale novorozené miminko, které je v plastovém pytli ještě obmotané pupeční šňůrou. Hasičům se podařilo zdravého chlapečka, který mohl být v šachtě uvězněn až 40 hodin, dostat bezpečně ven.

Neměla na potrat

Policie okamžitě zatkla jeho matku. Ta se nechala slyšet, že dítě nechtěla, ale neměla na potrat. Alicante patří k chudším místům Španělska. Žije tu převážně dělnická třída. Horor z horké evropské země připomíná nedávný případ z Číny. Tam matka porodila dítě do záchodu a omylem spláchla. Ze stoupaček se ho ale podařilo vysekat a zachránit.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

vera51 ( 24. června 2013 14:11 )

Alicante patří k chudším místům Španělska. Žije tu převážně dělnická trida.To se mi libi, delnicka trida ktera zivi vlastne vsechna nemakacenka a jsou chudy.Smutne.

petka1974 ( 24. června 2013 13:08 )

Pro matku nemám omluvu - mohla dítě porodit a vzdát se ho a dát ho k adopci. Ne se ho pokoušet zavraždit. Ještě že to chlapeček přežil, snad teď bude mít lepší osud...

saryk ( 24. června 2013 12:58 )

Tak kurniksopa, kdyz jsem chuda jak kostelni mys a dite nechci a nemam na potrat a ani na antikoncepci, tak kur.a nesu.am !!!!

hofihofi ( 24. června 2013 12:06 )

Zde je odpověď odpurcum babyboxu u nas.

hofihofi ( 24. června 2013 12:06 )

Ty bys také jenom vrazdila a předem. Pak jsi stejna. Tady kazdej vesel. A s temi koncentraky brzdi, tam tech deti moc nebylo, vezni byli oddeleni a když to bylo s esesakwm, tak popravili i toho nemce.

Zobrazit celou diskusi
Další videa