České blondýnky: Naletěly v Itálii obchodníkům s bílým masem!

Autor: František Prachař, simao.k - 
23. června 2013
05:00

Tíživá finanční situace je dohnala k rozhodnutí vyrazit za prací do zahraničí. Doufaly, že zde vydělají peníze, které pomůžou jejich rodinám. Zuzana (38) a Jarka (33) se obrátily na agenturu. Ale naletěly - obchodníkům s bílým masem!

Našly si na pohled zajímavou práci v zahraničí. Ale když 25. května nasedly do letadla směr Řím, opravdu netušily, co je na téhle italské anabázi vlastně čeká. Blondýny z Česka Zuzana a Jarka věřily, že budou pracovat jako hostesky v letovisku u moře. Finanční tíseň na jedné straně a vidina vydělaných eur v relativně příjemném přímořském klimatu na straně druhé rozhodly za ně. Čekalo je však jen velké zklamání a rozčarování.

Obchodníci s bílým masem

Po příletu do Itálie se Češky setkaly s šéfy agentury La Donna service, jakýmsi Nicem a Sárou, ze kterých se však vyklubali obchodníci s bílým masem! Jak později Češky zjistily, prodali je tihle dva výtečníci majiteli jednoho z italských barů Francescovi za několik stovek eur.

Zuzana a Jarka pak namísto práce u Jaderského moře zamířily se dvěma dalšími Češkami do vnitrozemí. V jedné horské vesničce měly nastoupit na práci v baru a stále věřily, že se vše vyjasní. Jenže ono nešlo o tak úplně obyčejný bar s diskotékou. V patře se nacházelo 15 oddělených boxů...

Placené společnice-rozpíječky

Češky zde měly za 50 eur na den dělat "rozpíječky" - krátkodobou společnost pro hosty baru na začátku jejich návštěvy podniku. Přišly však na to, že si klienti podniku, většinou postarší muži, odvádějí společnice do oněch boxů. A nečekají jen povídání.

„V Itálii je prostituce zakázaná. Pochopily jsme, že kdyby nás z ní host obvinil, mohl by si s námi Francesco dělat co by chtěl, i vydírat,“ přiznává Jarka a varuje další české dívky, ať si při odpovídání na podobné inzeráty dají pozor. Sbalily se a vyrazily pryč. Jak se Češkám podařilo dostat zpátky do Česka? Jak na svou strastiplnou cestu vzpomínají? A co na to jejich rodiny? Více fotek i informací najdete v Nedělním Blesku!

Celý příběh dvou Češek a jejich zkušenosti s obchodníky s bílým masem čtěte v Nedělním BleskuCelý příběh dvou Češek a jejich zkušenosti s obchodníky s bílým masem čtěte v Nedělním Blesku | Blesk

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

liskabystrouska ( 24. června 2013 13:30 )

vog.ht

liskabystrouska ( 24. června 2013 13:29 )

nbcz

liskabystrouska ( 24. června 2013 13:29 )

erbova..

liskabystrouska ( 24. června 2013 13:29 )

694ever

liskabystrouska ( 24. června 2013 13:28 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud