Pracháč Okamura přiznal příjmy: Koupil luxusní byt i auto! Kolik vydělává?

Autor: simao - 
22. června 2013
16:04

Česko-japonský podnikatel Tomio Okamura se rozhodl zveřejnit své příjmy za letošní rok. Jako senátorovi mu to ostatně ukládá zákon. A tak vyšlo najevo, že si Okamura vydělal loni skoro 12 milionů. Má však našetřeno, a tak si mohl dopřát luxusní byt za 9,2 milionu, i nové auto za 4,2 milionu. Namísto toho, které loni v zimě "zbořil".

Je jako agent 007. V garáži má totiž Tomio Okamura zaparkovaný luxusní vůz Aston Martin, který jej vyšel nakonec na 4,2 milionu. Je to však už druhý kousek téhle značky. Ten předchozí loni v zimě "zrušil", když boural na dálnici.

Vedle toho má senátor se slavným agentem jejího veličenstva společné dále to, že ho také obklopují "Bondgirls". Tou poslední je mladičká přítelkyně Monika (20), se kterou se může zavřít třeba do luxusního bytu, který koupil v Praze-Libni. Nové hnízdečko lásky ho přišlo na 9,2 milionu, částečně ho financuje hypotékou.

Pro Okamuru však peníze nejsou problém. Jak uvádí v čestném prohlášení k příjmům za rok 2012, vydělal si loni podnikáním solidní sumu. "Z mého přiznání mimo jiné vyplývá, že jsem měl za rok 2012 příjem ze svého podnikání ve výši 11 752 313,75 Kč - částka vyplývá z mého osobního daňového přiznání Finančnímu úřadu. Ve svém celém dosavadním podnikání jsem neměl nikdy žádnou veřejnou zakázku," upozorňuje Okamura.

Když se do toho přidají i politické příjmy, je to slušný balík. Vlastně i bez toho... Slovem klasika, dámy a pánové, kdo z vás to má?

Okamura tak může spřádat i další smělé sny. Třeba ten, že si na Praze 6-Břevnově vystaví na pozemku za závratných 25 milionů svůj malý hrad, když mu cestu na Pražský hrad zahradily neúspěšné prezidentské volby, kdy se kvůli neplatným podpisům na petičních arších nedostal ani do 1. kola.

Uchytil se však nakonec alespoň v Senátu a spřádá plány na další útok - do volebního boje povede svůj nový politický subjekt Úsvit přímé demokracie.

moravacka ( 23. června 2013 08:10 )

A je to tady. Tomio uz je zase 'pretrasany' v tisku, ikdyz jenom 'blesk', ale i tak nahani znova strach svym hnutim. Popravde to neni zadne prekvapeni, dalo se to cekat. Tomio vydrzte, no a ty 'redaktore' se styd

liskabystrouska ( 23. června 2013 05:23 )

ten je opravdu chytrý celý okamura ,kouká mu to z očí ..a všichni ti podvodníci v Čr

liskabystrouska ( 23. června 2013 05:21 )

to už tak v Čr chodí bohužel..

liskabystrouska ( 23. června 2013 05:20 )

itartas ( 22. června 2013 21:54 )

Bravo Tomio, přeji ti to!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud