Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 9°C

Vychrtlý muž (23) se cpe, ale stále nemůže přibrat: Trpí vzácnou poruchou

Autor: shp - 
18. června 2013
10:52

Přejídá se, konzumuje vysoce kalorické a tučné pokrmy, přesto nemůže nabrat na váze ani kilogram. Vychrtlý Brit Tom Staniford (23) nemůže přibrat, ani kdyby snědl celý supermarket. Lékaři nyní konečně zjistili, co za jeho zdravotními problémy stojí.

Tom trpí cukrovkou typu 2 a již dlouho jsou jeho zdravotní problémy předmětem zkoumání a laboratorních testů předních britských lékařů. Ti zjistili, že kromě cukrovky Tomovo tělo sužuje syndrom MDP. Toto onemocnění je způsobeno vzácnou genetickou mutací a souvisí s ním řada zdánlivě na první pohled nesouvisejících zdravotních komplikací.

Jeho vášní je cyklistika

Tom tak nemůže stále přibrat. Je přitom vášnivým cyklistou a jedním z nejúspěšnějších parasportovců Velké Británie. Při jízdě na kole však velmi riskuje, při pádu by mohl utrpět ošklivé zlomeniny. Navíc má velmi tenké nohy, které toto riziko ještě zvyšují. Tom se však své sportovní vášně nevzdává a rozhodně hodlá jezdit dál.

dadaveve ( 19. června 2013 13:12 )

ježiš ty si tak blbá, že tobě se tam nemá ani z čeho něco utvořit... zamindrákovaná stará paní a ještě k tomu tmavá, já být tebou zahrabu se!!! Sama a dobrovolně!

veronika74 ( 18. června 2013 13:26 )

Leda tak na svý, nádhero. Já mám nožky jako laňka, bez všelijakých útvarů... Sleduju Tě už dýl, Tobě pomůže jen Chocholoušek.

veronika74 ( 18. června 2013 11:07 )

zaregistrovala... vím, jak se rád/a nimráš v kravinách... Doporučuji Bohnice nebo Kroměříž... To je prostě MATERIÁL...ku zkoumání. Pracuješ vůbec??? Já bych Tě tedy nezaměstnala ani náhodou, ani kdyby mi měli vyplácet za Tebe režii. Tobě bych zakázala přístup na net.

veronika74 ( 18. června 2013 11:03 )

Fortine, málo sem chodím, ale Tebe jsem zaregitrovala... Jsi normální? Měl bys navštívit odbornou pomoc... Ale Ty jsi zřejmě žena, že?

Zobrazit celou diskusi