Tomáš (28) se zeptal, proč mu ničí auto: Agresor (38) ho zbil tak, že skončil na vozíku!

Násilník Vasil Ž. zmrzačil mladíka jen proto, že se zeptal, proč mu ničí auto.
Autor: Ivana Žáková - 
18. 6. 2013
18:05

„Běžte to hajzlu!“ křičel na chodbě Krajského soudu v Ostravě Vasil Ž. (38). Navždy upoután na lůžko a nesvéprávný kvůli němu zůstane Tomáš V. (23) jenom proto, že se zeptal, proč mu ničí auto. Násilník ho napadl pěstí a způsobil mu rozsáhlé poranění hlavy a za to dnes stojí před soudem.

 

Poslední červencový den roku 2011 popíjel Vasil Ž. v Opavě alkohol s kamarádem Davidem. Předtím šňupal pervitin, na který si údajně vydělával fuškami na stavbě. V ten den společně vykradli unimobuňku a sebrali z ní elektrocentrálu.

Zůstane nemohoucí

Vasil Ž. požadoval podíl ze zlodějny 2 200 korun dost svérázným způsobem. Kamaráda držel pod krkem a mlátil ho do obličeje. Obuškem a dřevěnou lavičkou pak začal rozbíjet auto jeho známému Tomáši V. Ten se šokovaný zmohl na jedinou a svoji poslední větu: „Proč ničíš moje auto?“.

Vasil ho za to napadal takovým způsobem, a není vyloučeno že i obuškem, až mu roztříštil lebku. Od té chvíle je Tomáš upoután na lůžko, není schopen komunikovat ani se pohybovat. Putuje z jednoho zdravotnického zařízení do druhého a podle lékařů zůstane jeho stav kvůli poranění mozku stejný.

Utekl do Anglie

Soudci se tak dostali do patové situace, protože nemohou vyslechnout oběť. Přestože Tomáš přežil, nikdy k napadení nepromluvil jediné slovo. K soudu včera nepřišel ani druhý korunní svědek David. Násilníkovi a narkomanovi , který byl v podmínce a se po incidentu skrýval rok v Anglii, hrozí až dvanáctiletý žalář. Tvrdí, že byl tak opilý, že si na nic nepamatuje.

Zmocněnec nemohoucího muže včera hovořil o částce pěti milionů korun, kterou by měl Tomáši zaplatit za újmu na zdraví. Další nemalé peníze bude požadovat zdravotní pojišťovna. Když si to vyslechla matka a družka Vasila Ž., pokoušely se o nich mdloby.

Doporučujeme
dadaveve ( 19. června 2013 12:45 )

hm bude tam mít určitě celou rodinu takže ty ho tak poplácaj po rameni ...

dadaveve ( 19. června 2013 12:44 )

to jedno procento se v tom davu ztratí co? a za dobrý chování můžou jít na pár dní domů, taková dovolená... super co?

dadaveve ( 19. června 2013 12:42 )

no jenže mi bysme si šli sednout, protože by to byl rasistický útok, i kdyby jsi se bránil oni z toho vždy vyváznou a pak se pro ně uspořádá ještě sbírka už bych je podvazovala, tyhle ať vymřou ... z jejich hygienou a způsobem životního stylu tu stejně dlouho nebudou...

dadaveve ( 19. června 2013 12:40 )

No to jsou ty chudáčci diskriminovaní cigoši!!! Ať už táhnou do pr...!!! |Nechceme Vás tu!!! Jste jen zlo a nikdy jste nic dobrýho nepřinesli! Možná tak nemoce a tisíce dalších vyžírek, který když nedostanou svoje umí jen útočit a krást!!! Ani korunu bych vám bez práce nedala takže byste pošli.... a konečně by nastal klid

saryka ( 19. června 2013 08:54 )

je třeba opravdu nosit u sebe nožík a paralyzér a cigány bodat a bodat a potom dorazit poslední ránu do oka a utéct,tak to je musíme se bránit.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud