Policejní zátah na Vysočině: Dopadli gang, který přepadával auta

Na Vysočině při policejní razii zadrželi gang, který přepadával auta (Ilustrační foto)  (Autor: Archiv Blesku)
Autor: Jiří Čada - 
15. června 2013
20:43

Policejní zakuklenci v noci ze středy na čtvrtek rozprášili nebezpečný gang lupičů na území Česka. Z Kamenice u Jihlavy, Bítovčic a Štoků na Havlíčkobrodsku si kromě zadržených pachatelů, odvezli rovněž naloupené miliony korun a nalezené zbraně včetně samopalů.

 

„Sem přijeli v noci. Slyšel jsem jen bušení na dveře a pak nějaký křik,“ vzpomínal na středeční noc jeden ze sousedů. Na dveřích napohled ošumělého domu v centru Kamenice našel Blesk zvonek se jmenovkou Ing. Hana S. a Vladimír H.

„Já je vůbec neznal, ani nevím co dělali, čím se živili,“ říkal překvapeně soused. Právě Vladimíra H. jednoho z členů nebezpečného gangu ozbrojených lupičů, který údajně má na svědomí loupeže a přepadení několika bezpečnostních vozidel s peněžní hotovostí, si policisté z domu odvedli. Ve zbývajících obcích si lidé rozsáhlého policejního zatýkání ani nevšimli.

„Mohu potvrdit, že v tu dobu jsme ve spolupráci s krajským ředitelstvím policie v Českých Budějovicích zatkli na několika místech ČR hned několik osob,“ řekl Blesku mluvčí ÚOOZ Pavel Hanták. „Teď se k tomu nebudeme více vyjadřovat. Tiskovku chystáme na úterý příští týden,“ zdůraznil mluvčí.

starypes ( 16. června 2013 07:14 )

danuska555 ( 16. června 2013 01:57 )

hofihofi ( 16. června 2013 01:02 )

Ale i to je pravdaa tim vlastne nici praci poradnych.

japos22 ( 15. června 2013 22:49 )

danuska555 ( 15. června 2013 22:21 )

Poldove se cini!! To bylo kecu, ze jezdi, vozraly a chrapou v aute ve sluzbe!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud